نخستین شتابدهنده معدن تا آخر سال جاری راه اندازی می شود

نخستین شتابدهنده معدن تا آخر سال جاری راه اندازی می شود

لیدی شال: مدیرعامل شركت سرمایه گذاری صدرتامین (تاصیكو) اظهار داشت: نخستین شتابدهنده بخش معدن با همكاری و مشاركت شركتهای دانش بنیان تا آخر سال جاری راه اندازی می شود.


به گزارش لیدی شال به نقل از تاصیكو، غلامرضا سلیمانی، نهضت بومی سازی قطعات را یكی از اولویت های كلیدی در تاصیكو برشمرد و اظهار داشت: بومی سازی قطعات در دستور كار همكاران ما در شركت های تابعه قرار گرفته است و تا به امروز اقدامات قابل قبولی را در زمینه بومی سازی شاهد بوده ایم.
وی اظهار نمود: با عنایت به گستردگی فعالیتهای بعضی از شركتهای تابعه، سیاست پیاده سازی ایده های نوین و برقراری ارتباط مستقیم دانشگاه با صنعت در برنامه كاری شركتها قرار گرفته است و خوشبختانه گزارشهای قابل قبولی در جهت همكاری دانشگاه و صنعت دریافت كرده ایم كه در روز افتتاحیه شتابدهنده اعلام و رونمایی خواهیم كرد.
به قول وی الان شركتهای تابعه با تكیه به دانش جوانان ایرانی مانع از خروج ارز از كشور شده اند و برپایه اعلام صاحبنظران و متخصصان قطعات بومی سازی شده كیفیتی مشابه قطعات وارداتی دارند.
بنا به قول سلیمانی، بعد از برگزاری جلسات مختلف و كاربردی با هیات مدیره و مدیران تاصیكو تصمیم به راه اندازی شتابدهنده بخش معدن با مشاركت شركت های دانش بنیان گرفته شد و نخستین شتاب دهنده تا آخر سال جاری راه اندازی می شود.
وی درباره عملكرد ۹ ماهه شركتهای تابعه تاصیكو هم اظهار نمود: بررسی عملكرد شركتهای تابعه به پایان رسیده است و گزارش آن طی روز های آینده از جانب روابط عمومی صدرتامین به رسانه ها اعلام خواهد شد.
وی در مورد آخرین وضعیت سهام تاصیكو هم اظهار داشت: سود هر سهم در انتها سال دو برابر خواهد بود و ما به وعده ای كه به سهامداران داده بوده ایم عمل كرده و خواهیم كرد. تمامی مدیران تاصیكو برپایه برنامه اقدامات را در دستور كار خود قرار داده اند و سهامداران با خیال آسوده از سهم خود نگهداری كنند.1398/10/25
19:57:33
5.0 / 5
4926
تگهای خبر: كیفیت , واردات , وارداتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal