بازار گوشی تلفن همراه باید شفاف شود

بازار گوشی تلفن همراه باید شفاف شود

به گزارش لیدی شال رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری، گوشی همراه و لوازم جانبی اظهار داشت: مبارزه و پیش گیری از قاچاق گوشی تلفن همراه از طرف تمام مراكز ذیربط باید با جدیت دنبال شود؛ ضمن اینكه ما نیز با هرگونه قاچاقی در حوزه گوشیهای تلفن همراه مخالف بوده و با آن برخورد می نماییم.


به گزارش لیدی شال به نقل از اتاق اصناف تهران، ابراهیم درستی با تشكر از تلاشها و زحمات ارگانهای ذیربط و دستگاه های نظارتی در امر مبارزه با قاچاق در حوزه گوشی همراه؛ به ویژه ستاد مبارزه با كالای قاچاق، قوه قضاییه و نیروی انتظامی، اظهار نمود: این مبارزه و برخوردها باید از شروع ورود كالا تا توزیع و عرضه آن به صورت كاملا مدون و برنامه ریزی شده پیگیری و مورد توجه قرار گیرد.
وی یكی از راهكارهای مهم در این امر را شفاف سازی بازار موبایل برشمرد و اظهار داشت: این شفاف سازی باید در تمام مراحل و حوزه ها همچون بطن بازار تحقق یابد، بازار گوشی تلفن همراه بایستی به سمت و سوی یك نظم تعریف شده با تاكید بر حمایت و جلوگیری از تضییع حقوق مصرف كننده پیش رود.
نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران به سوژه شركت های واردكننده گوشیهای تلفن همراه اشاره نمود و اضافه كرد: در این حوزه، شركت های واردكننده می توانند با به كارگیری نهایت تلاش خود برای تامین سهم بازار تاثیر گذار باشند تا شاهد ثبات هر چه بیشتر در بازار باشیم.
وی با اشاره به اینكه مقابله با قاچاق فرصتی مناسب برای عرضه گوشیهای تلفن همراه بطور قانونی و راهكاری برای انتظام بخشی به بازار است، اشاره كرد: امید داریم در پیشگیری، مبارزه و شناسایی كالای قاچاق، بین تمامی مراكز همكاریهای هدفمند و خوبی صورت گیرد.
درستی با بیان اهتمام اصناف نسبت به برچیده شدن كامل قاچاق اظهار داشت: اصناف و واحدهای صنفی زیرمجموعه اتحادیه از این پدیده شوم بسیار متضرر شده و به نوبه خود در ریشه كن شدن كامل آن اهتمام ویژه دارند؛ پس با تخلفات گزارش شده برخورد قاطع خواهیم كرد.
وی اشاره كرد: وقتی بستر عرضه كالای قاچاق از بین برود به طور قطع شاهد رشد و رونق كسب و كارهای قانونمند داخلی خواهیم بود.1398/08/02
18:56:07
5.0 / 5
4849
تگهای خبر: بازار , دستگاه , فروش , قاچاق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal