وزارت كار اطلاعیه داد:

اجرای مرحله جدید طرح کالابرگ از 13 خرداد

اجرای مرحله جدید طرح کالابرگ از 13 خرداد

لیدی شال: مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیک از 13 خرداد ماه سال جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی در دهک های اول تا سوم اجرائی می شود.به گزارش لیدی شال به نقل از مهر، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد اجرای مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیک اطلاعیه ای صادر و اعلام نمود که این مرحله از ۱۳ خرداد ماه سال جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی در دهک های اول تا سوم اجرائی می شود.
در متن این اطلاعیه آمده است: نظر به تعهد دولت مردمی برای پشتیبانی از اقشار کم درآمد، اجرای مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیک برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از ۱۳ خردادماه شروع می شود و خانوارها می توانند یک ماه زودتر از واریز یارانه از اعتبار خود بهره گیرند.
در این مرحله بمنظور پشتیبانی از دهک های اول تا سوم، یارانه خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی ۲۰ درصد بیشتر می شود و همه مشمولین طرح می توانند بصورت اختیاری از کالابرگ الکترونیکی بهره گیرند.
در این طرح کارت جدیدی صادر نمی گردد، همه کارت های بانکی به نام سرپرست خانوار در طرح کالابرگ الکترونیک قابل استفاده می باشد و شرط استفاده از افزایش اعتبار کالابرگ، خرید بیش از ۷۰ درصد یارانه معادل ۳۲۰ هزار تومان به ازای هر نفر است.
شیر کم چرب بطری، پنیر، تخم مرغ، گوشت مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج ایرانی، لبنیات، قند و شکر، حبوبات و گوشت منجمد گوساله، ۱۱ قلم کالای اساسی در طرح ملّی کالابرگ الکترونیک است.
۶ فروشگاه زنجیره ای بزرگ در این طرح مشارکت دارند و در شهرها و روستاهای کوچک نیز برای فروشندگان بارکدخوان نصب می شود تا دسترسی مردم و امکان بهره مندی عمومی از کالابرگ الکترونیکی برقرار شود.
همه خانوارهای مشمول دریافت یارانه می توانند با نصب برنامه شبکه ملی اعتبار «شما» و یا شماره گیری #۱۴۶۳*۵۰۰* از باقی مانده اعتبار خود باخبر شوند.


منبع:

1402/03/12
14:32:01
5.0 / 5
196
تگهای خبر: الكترونیكی , طلا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal