مدیر شعب بانك كشاورزی استان خبرداد :

پرداخت بیش از ۳۸ میلیاردریال تسهیلات به نخلداران خوزستان

پرداخت بیش از ۳۸ میلیاردریال تسهیلات به نخلداران خوزستان

لیدی شال: خوزستان مدیر شعب بانک کشاورزی خوزستان از پرداخت بیش از 38 میلیاردریال تسهیلات به نخلداران استان آگاهی داد.


جهانپور معماریان در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: در سال زراعی جاری تا حالا شعب بانک کشاورزی خوزستان موفق شده اند بیش از ۳۸ میلیاردریال تسهیلات به نخلداران استان پرداخت کنند.
وی ادامه داد: بانک کشاورزی تنها متولی مالی بخش کشاورزی است و در این خصوص با تمام ابزارهای مالی در جهت رفع موانع تولید در بخش کشاورزی حضور داریم.
معماریان اشاره کرد: نظر به این که استان خوزستان مقام نخست در صادرات خرما با میزان حدود ۸۵ هزار تن و مقام دوم در تولید خرما با میزان حدود ۲۳۰ هزار تن در کشور را دارا است، حمایت بانک کشاورزی نقش مهمی در توسعه و بهبود نخیلات استان دارد.
وی عنوان کرد: در امتداد پشتیبانی از نخلداران استان صندوق بیمه بانک کشاورزی تا کنون مجوز پرداخت مبلغی بیش از ۲۹۰ میلیاردریال جهت پرداخت غرامت به نخلداران لطمه دیده از خشکسالی را مصوب کرده است که بعد از تامین اعتبار از مرکز و بعد از پروسه قانونی به حساب نخلداران واریز خواهد شد.
مدیر شعب بانک کشاورزی خوزستان اظهار داشت: امسال و باتوجه به عدم توانایی تعدادی از نخلداران در پرداخت بدهی خود به بانک، مبلغی بیش از ۱۲۱ میلیاردریال از بدهی نخلداران را مورد تمدید قرار داده ایم.
منبع:

1400/09/29
09:53:48
5.0 / 5
343
تگهای خبر: تسهیلات , صادرات , كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal