براساس ارزیابی كیفیت خودروهای سنگین تولید دی ماه ۹۹

از ۱۴ خودرو مورد بررسی ۸ خودرو ۴ ستاره به بالا و الباقی ۳ ستاره اند

از ۱۴ خودرو مورد بررسی ۸ خودرو ۴ ستاره به بالا و الباقی ۳ ستاره اند

لیدی شال: آخرین ارزیابی کیفی صورت گرفته از خودرو های سنگین تولیدی دی ماه امسال، نشان میدهد که سازندگان این نوع خودرو ها عملکرد بسیار بهتری از سواری سازان و خصوصاً سازندگان وانت ها داخلی دارند؛ باوجود اینکه در وانت ها بالاتر از سه ستاره کیفی نداریم، حداقل کیفیت در خودرو های سنگین سه ستاره است و حتی یک نوع کامیونت هم پنج ستاره تولید می شود.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، طبق گزارش ارزشیابی کیفی صورت گرفته از طرف شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) در گروه خودرو های سنگین تولیدی دی ماه امسال، در بخش مسافربری در گروه خودرو های مینی بوس و میدل باس، مینی بوس شیلر و ایسوزو سحر که هر دو متعلق به شرکت بهمن دیزل هستند و ون مسافربری وانا شرکت ایران خودرو دیزل، توانسته اند در این ارزیابی چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.
در این گروه مینی بوس آرین ساخته شرکت ایران خودرو دیزل نیز سه ستاره کیفی را کسب کرده است.
در بخش مسافربری، در گروه اتوبوس ها، اتوبوس شهری ATROS ایران خودرو دیزل سه ستاره ای شده است.
در گروه خودرو های باری در بخش کامیونت ها، از محصولات گروه خودروسازی بهمن دیزل کامیونت ایسوزو NMR۸۵ پنج ستاره کیفی، کامیونت ایسوزو NPR۷۵K و کامیونت شیلر چهار ستاره و بعد از آنها، کامیونت الوند ساخته شرکن سایپادیزل نیز سه ستاره کیفی از پنج ستاره را کسب کرده اند.
در بخش کامیون ها نیز به ترتیب کامیون ایسوزو NPR ۷۵M بهمن دیزل چهار ستاره کیفی و کامیون بنز WH سیبا موتور سه ستاره کیفی را به دست آورده اند.
در دسته کشنده ها هم خودروی کشنده نیو فوتون Auman H۴ شرکت ایران خودرو دیزل و کشنده FAW J۶ سیباموتور هریک چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص داده اند.
همین طور کشنده سیتراک C۷ شرکت پیلسان هم در رده خودرو های سه ستاره کیفی قرار گرفته است.
این گزارش نشان میدهد که شرکت های خودروساز در حوزه خودرو های سنگین، نسبت به سازندگان سایر خودرو ها، خصوصاً سازندگان وانت ها عملکرد بسیار بهتری از خود به جا می گذارند.
در صورتیکه در گروه وانت ها که به لحاظ موارد استفاده، از جایگاه حساسی برخوردار هستند و از قضا تیراژهای بالایی هم ماهانه به خود اختصاص می دهند، سال هاست که با کیفیت بالاتر از سه ستاره کیفی تولید نشده اند و حتی نیسان های زامیاد آنها، تک ستاره اند؛ در مقابل سنگین سازان ما علاوه براینکه خودروی با کیفیت پایین تر از سه ستاره ندارند، خودروی با بالاترین کیفیت که پنج ستاره است، هم در تولیدات خود جای می دهند.
1399/11/30
11:53:07
0.0 / 5
1584
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal