سومین پیش فروش گروه ایران خودرو با روش قرعه كشی

سومین پیش فروش گروه ایران خودرو با روش قرعه كشی

گروه صنعتی ایران خودرو می خواهد در طرح پیش فروش مشاركت در تولید شهریورماه سالجاری پنج محصول پرطرفدار خویش را عرضه نماید.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، ثبت نام در طرح پیش فروش و مشارکت در تولید پنج محصول ایران خودرو از روز گذشته (چهارشنبه) شروع شده و تا روز دهم شهریورماه ادامه خواهد داشت. طبق بخشنامه این طرح متقاضیانی که در قرعه کشی طرح های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند، می توانند مبادرت به ثبت نام کنند.
در این طرح پنج محصول دناپلاس، پژو ۲۰۷ دستی، پژو پارس LX، سمند سورن و پژو ۲۰۶ تیپ ۲، محصولات پیشنهادی به متقاضیان در این طرح پیش فروش است که در بازه زمانی دی ماه ۱۴۰۰ تا شهریور ۱۴۰۱ تحویل خواهند شد.
طبق اعلام این گروه خودروسازی، حداکثر تا سه روز کـاری پـس از پایـان ثبت نام، قرعه کشی انجام و اسامی منتخبان اعلام خواهد شد.
همین طور مطابق مصوبات کمیته خودروی وزارت صمت، بمنظور مشارکت مشتریان واقعی در این طرح پیش فروش همچون طرح های پیشین، محدودیت هایی همچون اختصاص هر دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا بودن حداقل ۱۸ سال سن، ارائه گواهی نامه رانندگی، فاصله دست کم ۴۸ ماهه از آخرین ثبت نام یا تحویل خودرو از ایران خودرو یا سایپا، عدم امکان صلح و نقل وانتقال خودرو حتی به صورت وکالتی و همین طور انطباق شماره حساب و تلفن با نام متقاضی در نظر گرفته شده است.
همین طور ابطال گارانتی خودرو، در صورت عدم مراجعه برای دریافت سرویس اولیه بعد از گذشت سه ماه از تحویل خودرو، نیز شرط دیگر مشارکت در این طرح است.
لازم به تاکید است که انتخاب شدگان در طرح های قرعه کشی پیشین هردو گوره خودروسازی (ایران خودرو و سایپا)، امکان شرکت در این طرح را نخواهند داشت.
علاوه براین، افراد دارای پلاک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو امکان ثبت نام نخواهند داشت. سند فروش خودرو نیز پش از تحویل، به مدت یکسال در رهن ایران خودرو باقی خواهد ماند و بعد از تسویه حساب و فک رهن، تحویل مشتریان خواهد شد.
در بخش نامه فروش این طرح آمده است که در صورتیکه افراد فاقد گواهی نامه و یا دارای پلاک فعال، در طرح ثبت نام کنند، علاوه بر بی اثر شدن این ثبت نام، از مشارکت در فروش محصولات ایران خودرو به مدت سه سال محروم خواهند شد.
همچون روال سابق برای ثبت نام در این طرح ها، دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتـی از الزامـات ثبت نام است و متقاضیان می توانند در بازه زمانی مورد اشاره به سایت فروش محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir مراجعه نموده و از مزایای این طرح بهره مند شوند.
مرحله دوم طرح پیش فروش محصولات گروه خوردوسازی ایران خودرو اواخر تیرماه و مرحله اول آن اواخر خرداد ماه سال جاری صورت گرفته است و بعد از اتمام مهلت ثبت نام و احراز هویت متقاضیان قرعه کشی انجام شده و منتخبان مشخص شده است.


منبع:

1399/06/07
13:52:12
5.0 / 5
2083
تگهای خبر: اینترنت , دستگاه , سایت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لیدی شال LadyShal