نوبخت:

اعداد بودجه واقعی است

اعداد بودجه واقعی است

به گزارش لیدی شال رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: در مورد قطع وابستگی به منابع نفتی هم تمام تلاش خویش را معطوف می نماییم كه از محل فروش نفت در اعتبارات هزینه ای مبلغی اختصاص ندهیم.به گزارش لیدی شال به نقل از سازمان برنامه و بودجه كشور، محمدباقر نوبخت در هفدهمین جلسه ستاد تهیه و تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ كل كشور، تصریح كرد: با عنایت به نهایی شدن مراحل تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ كل كشور، این لایحه را حداكثر تا دوازدهم آذر ماه سال جاری باید در دولت نهایی نماییم تا در موعد مقرر قانونی، تقدیم مجلس شورای اسلامی شود.
معاون رئیس جمهور اضافه كرد: به همراه لایحه بودجه، برنامه اشتغال، برنامه سالانه و برنامه طرح های عمرانی هم با تصویر روشنی از وضعیت كشور ارائه خواهد شد.
نوبخت خاطرنشان كرد: هیج اولویتی برای ما هم اكنون مهم تر از لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ كل كشور نیست و به همین دلیل، سفرهای استانی را در زمان و مجالی مناسب انجام می دهیم تا هیچ خلل و تأخیری در برنامه زمان بندی بودجه پیش نیاید.
عدم اختصاص درآمد نفت در اعتبارات هزینه ای
وی تاكید كرد: در لایحه مذكور واقع بینی و شفافیت كامل در تمام اعداد و ارقام و منابع و مصارف رعایت شده و از ارائه و اعلام ارقام غیرواقعی با جدیت اجتناب خواهیم كرد.
نوبخت تصریح كرد: در مورد قطع وابستگی به منابع نفتی هم تمام تلاش خویش را معطوف می نماییم كه از محل فروش نفت در اعتبارات هزینه ای مبلغی اختصاص ندهیم.
رییس سازمان برنامه و بودجه كشور با بیان این كه در حوزه هدفمندی یارانه ها و خرید تضمینی گندم، عملكرد سال جاری خیلی خوب بوده است، ابراز امیدواری كرد این روند در سال آینده همچنان استمرار داشته باشد.

1398/08/28
08:20:53
5.0 / 5
4791
تگهای خبر: تضمین , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal