رحمانی با اشاره به سهمیه بندی بنزین

دلیلی برای افزایش قیمت كالا وجود ندارد با متخلفان برخورد می نماییم

دلیلی برای افزایش قیمت كالا وجود ندارد با متخلفان برخورد می نماییم

لیدی شال: به دنبال افزایش قیمت بنزین از صبح امروز، وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام نمود: هرگونه افزایش قیمت كالاها به بهانه رشد نرخ بنزین ممنوع بوده و حتی برخی افزایش قیمت ها كه طی چند هفته اخیر بوجود آمده است، باطل خواهد شد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، رضا رحمانی در جلسه ستاد تنظیم بازار كه امروز جمعه برگزار گردید اظهار داشت: ذخایر كالاهای ما در بهترین حالت امكان دارد. افزایش قیمت بنزین روی قیمت تمام شده كالاها از نظر تولید، حدودا اثر ناچیزی دارد، چونكه قیمت این كالاها بیشتر متاثر از حمل و نقل بوده و عمده حمل و نقل هم با سوخت گازوئیل انجام می شود كه دولت هیچ تغییری در نرخ آن نداده است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در این نشست اعلام نمود: در این شرایط هیچ فروشنده ای اجازه افزایش قیمت كالا ندارد؛ ولو اینكه مجوز افزایش قیمت داشته باشد. امروز همینطور تمامی مجوزهای افزایش قیمت كه طی چند هفته اخیر صادر شده بود را باطل می نماییم.
وی با تاكید بر اینكه اگر در هفته های گذشته مصوبه ای برای افزایش نرخ برخی كالاها هم داده شده باشد، همه را امروز باطل می كنم اظهار داشت: از امروز به بعد اجازه هیچگونه افزایش قیمتی به بهانه افزایش نرخ بنزین نمی دهیم و هرگونه افزایش قیمت تخلف تلقی خواهد شد.
به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، با تصمیم اخیر سران قوا، بنزین از صبح امروز جمعه سهمیه بندی شد. بر این اساس سهمیه شخصی خودرو های شخصی ماهانه ۶۰ لیتر در نظر گرفته شده است. قیمت بنزین سهمیه ای هم لیتری ۱۵۰۰ تومان، بنزین غیرسهمیه ای لیتری ۳۰۰۰ تومان و بنزین سوپر ۳۵۰۰ تومان تعیین شده است.1398/08/25
01:37:30
5.0 / 5
4679
تگهای خبر: بازار , تجارت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal