اصفهان از تهران جلو زد!

اصفهان از تهران جلو زد!

به گزارش لیدی شال جدیدترین آمار انتشار یافته از جانب سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی نشان میدهد كه از بین كل 44 هزار و 432 واحد صنعتی كه تا آخر شهریور ماه امسال در شهرك ها و نواحی صنعتی به بهره برداری رسیدند، 11 هزار و 799 واحد در بخش صنایع فلزی فعال می باشند و اصفهان با 6065 واحد، بیشترین واحدهای به بهره برداری رسیده را در خود جای داده است.


طبق این آمار كه به صورت اختصاصی در اختیار ایسنا قرار گرفته، صنایع شیمیایی و صنایع غذایی و آشامیدنی در رتبه پس از صنایع فلزی از نظر واحدهای فعال در شهرك ها و نواحی صنعتی قرار دارند كه به ترتیب ۹۸۸۰ و ۷۵۰۵ واحد را به خود اختصاص دادند.
همین طور از بین مجموع ۴۴ هزار و ۴۳۲ واحدی كه تا اختتام نیمه اول امسال در شهرك ها و نواحی صنعتی به بهره برداری رسیدند، ۵۱۶۲ واحد در صنایع كانی های غیرفلزی و ۳۲۴۴ واحد در صنایع سلولزی فعال می باشند.
در این میان خدمات، صنایع نساجی و صنایع برق و الكترونیك كمترین تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده را در شهرك ها و نواحی صنعتی اشغال كردند؛ بطوریكه تا اختتام شهریور ماه امسال ۲۹۵۶ واحد در بخش خدمات، ۲۳۷۸ واحد در بخش نساجی و ۱۵۰۸ واحد در صنایع برق و الكترونیك به بهره برداری رسیده اند.
همین طور طبق این آمار استان های اصفهان، تهران و فارس با ۶۰۶۵، ۵۵۷۶ و ۳۱۴۱ دارای بیشترین تعداد واحدهای صنعتی هستند كه تا اختتام نیمه اول امسال در شهرك ها و نواحی صنعتی به بهره برداری رسیده است.
اما، ایلام، خراسان شمالی و كهگیلویه و بویراحمد با ۲۵۹، ۲۶۷ و ۳۱۸ استان هایی با كمترین تعداد واحد صنعتی به بهره برداری رسیده هستند.1398/08/04
13:47:42
5.0 / 5
4506
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal