مدیركل گمرك خرمشهر:

۲۴۰۰ وسیله نقلیه از مرز شلمچه به سمت عراق عبور كردند

۲۴۰۰ وسیله نقلیه از مرز شلمچه به سمت عراق عبور كردند

به گزارش لیدی شال مدیركل گمرك خرمشهر اظهار داشت: تابحال ۶۵۵ دستگاه اتوبوس، یك هزار و ۳۸۲ تریلر، كامیون و كامیونت حامل اقلام مواكب و ۴۰۶ خودروی سواری شخصی از مرز شلمچه به سمت عراق عبور كرده اند.به گزارش لیدی شال به نقل از ستاد نظارت گمركات خوزستان، علی سلیمانی اظهار نمود: اتوبوس هایی كه از مرز شلمچه عبور كرده اند به منظور جابجایی زائرین بوده كه از اول ماه صفر تابحال این تردد ها صورت گرفته است.
وی اضافه كرد: همینطور به منظور كنترل ترافیك و سهولت در تردد زائرین از ۱۵ مهرماه تردد خودرو های شخصی ممنوع اعلام شده است.
مدیركل گمرك خرمشهر بیان كرد: از آغاز حركت عظیم مشتاقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) جهت شركت در راهپیمایی جهانی اربعین همكاران ما در گمرك شلمچه به صورت شبانه روزی برای خدمت رسانی به زائرین حسینی حضور داشته و به صورت شبانه روزی برای خروج اقلام مورد نیاز مواكب مستقر در عراق تمام تشریفات گمركی را از قبیل خروج موقت و صادرات انجام داده اند.
وی عنوان كرد: همینطور در بخش تردد زائرین حسینی شامل ورود و خروج آنها هم همكاران گمركی مستقر در شلمچه در قسمت های مختلف نسبت به انجام وظایف مربوطه به خوبی اقدام نموده اند.
سلیمانی خاطرنشان كرد: به محض اطلاع و تصمیم ستاد اربعین حسینی در خصوص كمبود خودرو های عمومی برای انتقال زائرین در مرز شلمچه به سمت عراق، این اداره با هماهنگی طرف عراقی به صورت شبانه روزی در كمترین زمان ممكن نسبت به خروج خودرو های موردنیاز كه از سوی عتبات عالیات و ستاد اربعین معرفی می شدند، تشریفات گمركی را انجام و سبب تسهیل تردد هموطنان در كشور عراق شده است.
وی در انتها اظهار داشت: این گمرك آمادگی دارد كه به صورت شبانه روزی تا بازگشت آخرین زائر حسینی خدمات رسانی لازم را داشته باشد.

1398/07/21
23:38:51
5.0 / 5
4667
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , صادرات , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal