در پاسخ به تذكر قاضی پور

پزشكیان: دولت به وضعیت كشاورزان رسیدگی كند

پزشكیان: دولت به وضعیت كشاورزان رسیدگی كند

به گزارش لیدی شال مسعود پزشكیان در پاسخ به انتقاد نماینده ارومیه از وضعیت كشاورزان خطاب به دولت اظهار داشت: به وضع كشاورزان رسیدگی كرده و این مسئله را جدی بگیرید.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، نادر قاضی پور در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذكری شفاهی خطاب به رئیس جمهور و اسحاق جهانگیری اظهار داشت: به داد كشاورزان آذربایجان غربی و ارومیه برسید. گوجه فرنگی انبوه و سیب درختی مردم مظلوم آذربایجان روی دست شان مانده است. چرا قیمت پایه خرید محصولات كشاورزی را اعلام نمی كنید؟
نماینده مردم ارومیه در مجلس خطاب به مسعود پزشكیان اظهار داشت: چرا دولت به فكر معیشت و مسكن كشاورزان نیست؟ چرا دولت تدبیر این را ندارد كه محصولات كشاورزان را خریداری نموده و آنها را صادر كند؟ وزارت جهاد كشاورزی، كشاورزان را با واردات بی رویه و عدم صدور مجوز صادرات محصول به خاك سیاه نشانده است.
او در آخر ضمن انتقاد از مشكلات معیشتی فرهنگیان اظهار داشت: مهرماه آمد و كتاب های درسی زبان تركی منتشر نشد. فرهنگیان از وعده های تحقق نیافته خسته شده اند. دولت عملكرد خودرا اعلام و به مصوبات قانونی عمل كند.
مسعود پزشكیان كه اداره جلسه را بر عهده داشت در پاسخ به تذكر نادر قاضی پور اظهار داشت: دولت به وضعیت كشاورزان رسیدگی كرده و این مسئله را جدی بگیرد.
منبع:

1398/07/09
14:36:47
5.0 / 5
5144
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal