در اطلاعیه ای اعلام شد؛

بدون دریافت پیامك قطع یارانه به دفاتر پیشخوان رجوع نكنید

بدون دریافت پیامك قطع یارانه به دفاتر پیشخوان رجوع نكنید

به گزارش لیدی شال ستاد اجرایی تبصره ۱۴در اطلاعیه ای اعلام نمود چنانچه تابحال یارانه خانوار شما واریز نشده و پیامك هم دریافت نكرده اید، از رفتن به ادارات، دفاتر پیشخوان خدمات دولت و پلیس ۱۰+ خودداری كنید.به گزارش لیدی شال به نقل از مهر، ستاد اجرایی تبصره ۱۴ در اطلاعیه ای اعلام نمود: چنانچه تابحال یارانه خانوار شما واریز نشده و پیامك هم دریافت نكرده اید، از رفتن به ادارات، دفاتر پیشخوان خدمات دولت و پلیس + ۱۰ خودداری كنید.
در این اطلاعیه آمده است: امكان دارد شما مشمول دریافت یارانه باشید، ولی به یكی از علل زیر یارانه به حساب سرپرست خانوار واریز نشده است:
- تغییر یا فوت سرپرست خانوار
- اختلال در حساب بانكی واریز یارانه نظیر مسدود شدن و یا تغییر شماره حساب
- تاخیر در انتقال یارانه به حساب سرپرست خانوار توسط بانك
چنانچه پیامك حذف را دریافت ننمودید و یا برای اعلام نقطه نظرات در مورد نحوه همكاری دفاتر پیشخوان خدمات دولت، با شماره ۶۳۶۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
به گزارش لیدی شال به نقل از مهر، سرپرستان خانواری كه یارانه آنها قطع شده، باید منتظر دریافت پیامكی با سرشماره «یارانه» با متن «خانوار شما مشمول حذف دریافت یارانه نقدی است» باشند.
این سرپرستان خانوار در صورتیكه به قطع یارانه نقدی خود معترض هستند، باید بعد از دریافت این پیامك، با كارت شناسایی معتبر به دفاتر پیشخوان دولت رجوع كنند و پیامك دریافتی را عرضه كنند.
پس از رفتن به دفتر پیشخوان و ثبت اعتراض، «كد رهگیری» به سرپرست خانوار پیامك می شود و بعد از آن باید به سایت ثبت درخواست رسیدگی برقراری مجدد یارانه نقدی به نشانی yaraneh10.mcls.gov.ir رجوع و با وارد كردن كد ملی سرپرست خانوار و كد رهگیری دریافت شده از دفتر پیشخوان اعتراض خویش را ثبت كنند.

1398/07/01
19:25:57
5.0 / 5
4503
تگهای خبر: خدمات , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لیدی شال LadyShal