رئیس اتحادیه سراجان خبر داد:

كیف مدرسه تولید داخل ۷۰ تا ۳۰۰ هزار تومان

كیف مدرسه تولید داخل ۷۰ تا ۳۰۰ هزار تومان

به گزارش لیدی شال رئیس اتحادیه سراجان با اشاره به اینكه افزایش هزینه های تولید و كاهش قدرت خرید، عامل اصلی كاهش تقاضا در بازار كیف است، اظهار داشت: بازار با كمبود كالا در زمینه كیف مدرسه مواجه نیست و قیمت محصولات داخلی در زمینه كیف مدرسه 70 تا 300 هزار تومان است.


محسن خردمند در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: قیمت محصولات تولید داخل نسبت به رشد تورم گران نشده اما بازار با ركود بی سابقه ای همراه شده و بنظر می رسد با عنایت به نزدیكی به زمان گشایش مدارس بازار جان تازه ای بگیرد.
رئیس اتحادیه سراجان اشاره كرد: یكی از معضلات فعلی صنف سراجان برگزاری نمایشگاه های كیف و فروش تابستانه است كه بدون هماهنگی با اتحادیه، این دست نمایشگاه ها برگزار می گردد و بازار واحدهای صنفی را تخریب می كند.
وی با تاكید بر اینكه برگزاری نمایشگاه های فروش بدون هماهنگی اصناف و اتحادیه، عرضه و تقاضای صنوف را تحت تاثیر قرار می دهد، افزود: كالا به اندازه كافی در كشور تولید شده و بازار با كمبود مواجه نیست و افزایش قیمت محصولات نسبت به گذشته متاثر از افزایش هزینه های تامین مواد اولیه و هزینه های جانبی تولید بوده است.
خردمند تصریح كرد: ممنوعیت واردات كالای ساخته شده از سال قبل در كشور اجرایی شده كه در زمینه عرضه و تقاضای محصول نهایی موثر بوده اما هزینه نهایی كالا به واسطه افزایش هزینه های تولید رشد یافته و در كنار آن كاهش قدرت خرید مصرف كننده در میزان تقاضا تاثیر قابل توجهی داشته است.
رئیس اتحادیه سراجان بیان كرد: كیف های مدرسه تولید داخل قیمتی در محدوده ۷۰ تا ۳۰۰ هزار تومان دارد كه محصولات خارجی قیمت بسیار بالاتری از بازه قیمتی كیف های داخلی دارند.
وی در پاسخ به این پرسش كه چرا سرعت رشد ارتقاء طراحی محصولات داخلی كند است، اظهار داشت: طراحی نیازمند هزینه كرد قابل توجهی است و برای رشد و ارتقاء طراحی نیاز است.
خردمند اشاره كرد: در شرایط فعلی تولیدكنندگان از عرضه طراحی های به روز واهمه دارند برای اینكه نگران عدم فروش محصولات جدید در بازار هستند.
منبع:

1398/06/05
13:31:46
5.0 / 5
4507
تگهای خبر: بازار , طراحی , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لیدی شال LadyShal