رئیس سازمان برنامه و بودجه:

كلیات اصلاح ساختار بودجه در شورای عالی هماهنگی اقتصادی تصویب گردید

كلیات اصلاح ساختار بودجه در شورای عالی هماهنگی اقتصادی تصویب گردید

لیدی شال: رئیس سازمان برنامه و بودجه از تصویب كلیات اصلاح ساختار بودجه در شورای عالی هماهنگی اقتصادی آگاهی داد.به گزارش لیدی شال به نقل از خانه ملت، محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه امروز (یكشنبه ۳ شهریور) كمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز علاوه بر بررسی وضعیت بودجه سال جاری، روند اجرای طرح اصلاح ساختار بودجه ریزی كشور -كه حَسَب ابلاغ مقام معظم رهبری باید آماده می شد- مورد بررسی قرار گرفت.
وی اضافه كرد: اصلاح ساختار بودجه در ۴ محور درآمدهای پایدار، هزینه های كارا، ثبات اقتصادی و تقویت نهاد بودجه ریزی بنا شده و برنامه های لازم برای تحقق هر یك از اجزای این طرح تقدیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی شده است.
عضو كابینه دوازدهم با اشاره به اینكه كلیات اصلاح ساختار بودجه در شورای عالی هماهنگی اقتصادی تصویب شده و جزئیات آن نیز در حال بررسی است، اظهار نمود: این شورا بخش درآمدی اصلاح ساختار بودجه را آغاز نموده و بخش نخست آن كه مربوط به نظام یارانه پنهان است، را تعیین تكلیف كرد.
نوبخت در پاسخ به سوالی در خصوص اینكه آیا اصلاح ساختار بودجه امسال به مجلس ارائه می شود، توضیح داد: طرح اصلاح ساختار بودجه آماده بوده و تنها نیازمند نوعی تایید شورای عالی هماهنگی اقتصادی می باشد از طرف دیگر كلیات این طرح در شورای عالی هماهنگی اقتصادی به تصویب رسیده است بدین سبب لایحه بودجه سال ۹۹ در قالب اصلاح ساختار درحال آماده شدن است.
رییس سازمان برنامه و بودجه افزود: لایحه بودجه سال ۹۹ در قالب اصلاح ساختار بودجه تهیه شده بنا بر این لایحه بودجه سال آینده نسبت به سنوات قبلی كاملا متفاوت می باشد.


منبع:

1398/06/04
14:36:54
5.0 / 5
4566
تگهای خبر: اقتصادی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal