رئیس كل بانك مركزی:

ثبات بازار ارز بطور قطع به معنای كاهش قیمت ها نیست

ثبات بازار ارز بطور قطع به معنای كاهش قیمت ها نیست

به گزارش لیدی شال رئیس كل بانك مركزی با اشاره به ایجاد ثبات نسبی در بازار ارز و به تبع آن در سایر بازارها، اظهار داشت: ثبات بازار ارز بطور قطع به معنای توقف یا كاهش قیمت ها و رفع فشار اقتصادی بر طبقات درآمدی متوسط و پایین جامعه نیست و صرفا شكست فشار حداكثری آمریكا در نیل به اهدافش را نشان داده است.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، عبدالناصر همتی در پستی اینستاگرامی با اشاره به اینكه پشتیبانی از اقشار با درآمد ثابت و پایین باید با جدیت پیگیری شود، اظهار داشت: در كنار برنامه ریزی های دولت، امید به بهبود شرایط با عنایت به عزمی كه در تولیدكنندگان و اخبار واصله از گوشه و كنار كشور در كوشش برای رونق تولید ملی می رسد، به شدت نسبت به شش ماه پیش فزونی یافته است.
رئیس كل بانك مركزی اضافه كرد: كوشش برای افزایش درآمدهای ارزی ناشی از صادرات نفت و فرآورده های نفتی و مهم تر از همه صادرات غیرنفتی به روش های مختلف در حال گسترش است.
همتی تصریح كرد كه تلاش كشورهای همراه با تحریم، برای فاصله گرفتن از اشتباه خود و از همه مهم تر عرضه بعضی از پیشنهادها برای كسب رضایت ایران، جهت پذیرش مذاكره، سیگنال های مهمی از پیروزی مردم ایران در صحنه مقاومت اقتصادی و هم قدرت نمایی اش در منطقه است.1398/06/03
19:47:45
5.0 / 5
4565
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal