وزیر صنعت:

در جنگ اقتصادی قرار داریم اما مصداق شكست تحریم ها، واحدهای تولیدی هستند

در جنگ اقتصادی قرار داریم اما مصداق شكست تحریم ها، واحدهای تولیدی هستند

به گزارش لیدی شال وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: باید نگاه همه دستگاه ها به مبحث تولید و رونق تولید، جهادی و نتایج اقدامات آنها ملموس باشد و تلاش ما به این معطوف است كه از تمامی منابع ممكن و راه های موجود، مشكلات تولید را تسهیل نماییم.


به گزارش لیدی شال به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی در بازدید از شهرك صنعتی شمس آباد با یادآوری اینكه جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران در جنگ اقتصادی هستند، خاطرنشان كرد: اما مصداق شكست تحریم ها را اینجا و در همین واحدهای تولیدی كشورمان داریم مشاهده می نماییم.
وی با بیان اینكه مشكلاتی هم اگر هست، وظیفه ما و همه دستگاه های مسئول در عرصه تولید است كه برای رفع آنها اقدام نماییم، اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند همه دستگاه ها باید امسال روی رونق تولید و حل مشكلات در این عرصه متمركز بشوند و اولویت آنها حفظ تولید موجود و اشتغال موجود است.
او با اشاره به برخی انتظارات از دستگاه های ذیربط، اظهار داشت: انتظار ما از استانداری ها و فرمانداری ها این است كه به شهرك های صنعتی بعنوان پیشران های اقتصادی و صنعتی كشور توجه ویژه ای داشته باشند.
رحمانی اظهار داشت: انتظار ما از همه دستگاه ها این است كه به شرایط حاضر صنعت و تولید با نگرشی فراتر از شرایط عادی نگاه و توجه داشته باشند.
وی با اشاره به اینكه با افزایش تولید به صورت مستقیم و غیر مستقیم درآمدهای دولت هم افزوده می شود، خاطرنشان كرد: جا دارد دستگاه های خدمات رسان در تخصیص بودجه ها با وجود محدودیت ها، دقت عمل بیشتری داشته باشند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاكید بر اینكه نگاه همه دستگاه ها به مبحث تولید و رونق تولید باید جهادی و نتایج اقدامات آنها باید ملموس باشد، افزود: تلاش ما به این معطوف است از تمامی منابع ممكن و راه های ممكن، مشكلات تولید را تسهیل نماییم.
وی با اشاره به اینكه باید باور عمومی برای حمایت و توجه به بخش صنعت در بین آحاد مردم و همه دست اندركاران ایجاد شود، بیان كرد: مسلما نتایج این توجه در آینده به خوبی خویش را نشان خواهد داد.1398/05/03
11:30:03
5.0 / 5
4743
تگهای خبر: اقتصادی , تجارت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal