در هیات واگذاری

واگذاری زیرمجموعه های وزارت جهادكشاورزی اولویت بندی شد

واگذاری زیرمجموعه های وزارت جهادكشاورزی اولویت بندی شد

به گزارش لیدی شال واگذاری زیرمجموعه های وزارت جهادكشاورزی در هیات واگذاری اولویت بندی شد.به گزارش لیدی شال به نقل از سازمان خصوصی سازی، جلسه هیأت واگذاری روز گذشته با حضور اعضا و به ریاست وزیر اقتصاد در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار گردید.
بر ابن اساس دستور كار جلسه عبارت از اتخاذ تصمیم در مورد تعیین تكلیف و اولویت گذاری، واگذاری بنگاه ها و شركتهای مورد واگذاری زیرمجموعه وزارت جهاد كشاورزی بود كه جلسه با حضور اعضای هیأت واگذاری، وزیر جهاد كشاورزی و مدیران شركت های متعلق به این وزارتخانه برگزار و دستور جلسه مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت و مقرر شد صندوق های پشتیبانی از توسعه سرمایه گذاری در بخش كشاورزی و همینطور از سیلوها و انبارهای خاص برای نگهداری غله و گندم زیرمجموعه شركت بازرگانی دولتی ایران و هم بعضی از انبارها و سردخانه های متعلق به شركت پشتیبانی امور دام كشور سال ۱۳۹۸ در اولویت عرضه قرار نداشته باشند.
در عین حال سایر بنگاه های متعلق به وزارت جهاد كشاورزی جهت واگذاری مورد بررسی و تعیین تكلیف واقع شدند كه در اولویت اول واگذاری قرار گرفتند و بر این اساس مقرر شد در اسرع وقت اقدامات آماده سازی و واگذاری آنها صورت گیرد.
ضمناً مقرر شد بررسی به منظور تعیین تكلیف و اولویت گذاری واگذاری شركت ها و بنگاه های زیر مجموعه سایر وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی در جلسات بعد ادامه یابد.

1398/03/29
15:07:14
5.0 / 5
4985
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal