مدیرعامل شركت فرودگاه ها خبر داد

شناسایی 200 فرصت سرمایه گذاری در فرودگاه های کشور

شناسایی 200 فرصت سرمایه گذاری در فرودگاه های کشور

لیدی شال: مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از شناسایی و معرفی 200فرصت سرمایه گذاری آگاهی داد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، رضا نخجوانی در نشست خبری که بمنظور تشریح عملکرد دولت سیزدهم انجام شد با اعلان اینکه اطلس سرمایه گذاری در مجموعه فرودگاه های کشور آماده شده است، اظهار داشت: بر طبق این اطلس ۲۰۰ فرصت سرمایه گذاری شناسایی شده که آماده انعقاد قرارداد است.
وی ادامه داد: در بخش تامین امنیت فرودگاه های کشور هم اکنون ۵۰۰۰ پلیس فرودگاه و ۵۰۰۰ نیروهای حفاظتی از پرنسل سپاه در فرودگاه های کشور مشغول بکار هستند که پشتیبانی آنها بر عهده شرکت فرودگاه ها است.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اشاره کرد: روزانه ۹۵۰ پرواز عبوری داریم.
نخجوانی درتشریح سوددهی شرکت فرودگاه ها با اعلان اینکه شرکت فرودگاه ها یک بنگاه اقتصادی می باشد، اظهار داشت: امروز این شرکت ۸۵۰۰ میلیون تومان سوددهی دارد که بیشترین سود شرکت در سالهای قبل بوده است.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها عنوان کرد: حدود ۱۰ نظام نامه برای فرودگاه های کشور به وجود آمده و برای گرفتن گواهینامه فرودگاهی در اختیار سازمان هواپیمایی قرار گرفته و از این تعداد گواهینامه فرودگاهی ۳ فرودگاه تا کنون گرفتن شده است.
وی همین طور عنوان کرد: دو فرودگاه داشتیم که تا کنون نیمه کاره مانده بود و در دولت سیزدهم، فرودگاه سقز و فرودگاه گناباد که سابقه ۳۰ ساله دارد، به همت شرکت فرودگاه ها و رییس جمهور شهید تکمیل شد و به مرحله بهره برداری رسید.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها در آخر اظهار داشت: حالا در مرحله تهیه اسناد مناقصه ایم که یک ترمینال مدرن برای فرودگاه مهرآباد با منابع داخلی شرکت فرودگاه ها که برابر با ۳۰ همت است، راه اندازی شود.
منبع:

1403/04/19
14:43:23
5.0 / 5
56
تگهای خبر: اقتصادی , امنیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal