کاربران همستر کامبت به 239 میلیون نفر رسید

کاربران همستر کامبت به 239 میلیون نفر رسید

به گزارش لیدی شال، موسس تلگرام، از رسیدن تعداد کاربران بازی تلگرامی «همستر کامبت» به بیشتر از ۲۰۰ میلیون نفر در مدت ۸۱ روز، اطلاع داد.به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، پاول دوروف می گوید موفقیت فراگیر «همستر کامبت» و عرضه توکن آن در بلاکچین «تون» می تواند بیشتر از ۲۰۰ میلیون نفر را به فناوری بلاکچین وارد کند.

موسس تلگرام در یک پست عمومی در کانال تلگرامی خود که ۲.۷ میلیون مشترک دارد، به موفقیت روز افزون این بازی کلیکی اشاره نمود. این بازی از زمان ارائه در مارس سال ۲۰۲۴، بیشتر از ۲۰۰ میلیون کاربر را جذب کرده است.

دوروف به بعضی از دستاوردهای خیره کننده «همستر کامبت» مانند رسیدن به ۱۰۰ میلیون کاربر ماهانه در مدت ۷۳ روز، اشاره نمود. طبق اظهارات موسس تلگرام، این مینی اپلیکیشن تلگرامی، روزانه چهار تا پنج میلیون کاربر جدید جذب می کند و به یکی از سرویسهای دیجیتالی برخوردار از رشد سریع در دنیا تبدیل گشته است.

توکن «همستر کامبت» چه زمانی عرضه می شود؟

دوروف همینطور نتایج ایردراپ توکن موردانتظار «همستر کامبت» را برجسته کرد که هنوز تاریخ آن مشخص نشده است. نقشه راه رسمی پروژه در وبسایت آن نشان داده است که توسعه زیرساخت های زنجیره ای و پیاده سازی کیف پول درون بازی در ژوئن به پایان رسیده است.

دوروف نوشت: به زودی، تیم «همستر کامبت»، توکن خویش را در «تون» بوجود می آورد و مزایای بلاک چین را به صدها میلیون نفر معرفی می کند. عصر جدیدی درحال فرا رسیدن است و ما شاهد ورود آن در زمان واقعی هستیم.

در حالی که این تیم، جزئیات بیشتری را در مورد زمان ارائه رسمی توکن خود فاش نکرده است، کاربران از ژوئن سال ۲۰۲۴ قادر بودند کیف پول های «تون» را به بازی لینک کنند.

طراحان بازی همینطور پست های گوناگونی در تلگرام، ایکس و یوتیوب منتشر نموده و تاکید کرده اند که سود در ساعت، مهم ترین معیاری است که بازیکنان باید پیش از ایردراپ توکن، در نظر بگیرند.

پس از پست دوروف در رابطه با این بازی، «همستر کامبت» اعلام نمود که سطح نهایی را برای آواتارهای همستر کاربران افزوده است. سطح «سازنده»، ملزم می کند کاربران ۱۸ میلیارد سکه درون بازی جمع کرده باشند.

رکوردهای بازی همستر کامبت

همان طور که کوین تلگراف پیش از این گزارش کرده بود «همستر کامبت» در نتیجه بازی و مکانیزم های اجتماعی آن، رکوردهای جهانی گوناگونی را کسب کرده است.

این بازی چندین راه برای کاربران دارد تا سکه جمع کرده و صرافی خویش را ارتقا دهند و سودشان را ساعتی بالا برند. یکی از این راه ها، لینک هایی به محتوای یوتیوب است که در آن، کاربران می توانند برای تماشای محتوای جدید در کانال «همستر کامبت»، ۱۰۰ هزار سکه کسب کنند.

تعداد مشترکان صفحه یوتیوب «همستر کامبت» از تعداد مشترکان «میستر بیست» که پرمخاطب ترین کانال یوتیوب در سراسر دنیا است، پیشی گرفته است.

کوین تلگراف همینطور گزارش داد که این تیم خواهان رکورد جهانی گینس بعنوان نخستین کانال یوتیوب شده که در مدت یک هفته، بیشتر از ۱۰ میلیون مشترک جذب کرد.

رویکرد پروژه «همستر کامبت» به شبکه های اجتماعی، به دستاوردهای خیره کننده ای منجر گردیده است.

بر اساس گزارش کوین تلگراف، کانال یوتیوب «همستر کامبت» از زمان راه اندازی در ۲۴ ماه مه، ۳۲ میلیون مشترک به دست آورده است. پروفایل «ایکس» آن ۱۱.۳ میلیون دنبال کننده دارد و کانال رسمی تلگرام «همستر کامبت»، ۴۹.۴ میلیون مشترک دارد.

منبع:

1403/04/16
12:53:45
5.0 / 5
67
تگهای خبر: سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal