وزیر اقتصاد:

مدافع تولیدکنندگان و احقاق حقوق آنها هستیم

مدافع تولیدکنندگان و احقاق حقوق آنها هستیم

وزیر اقتصاد در دیدار با کارآفرینان و مدیران صنایع دانش بنیان کشور اظهار داشت:  مدافع تولیدکنندگان و احقاق حقوق آنها هستیم.


به گزارش لیدی شال به نقل از وزارت اقتصاد، سید احسان خاندوزی در دیدار با کارآفرینان و مدیران صنایع دانش بنیان کشور، با اشاره به وجود برخی مشکلات و تنگناهای خارجی و داخلی و به ویژه مشکلات برآمده از بروکراسی اداری، از عزم جدی دولت و وزارت اقتصاد برای حل مشکلات این بخش با بهره گیری از تمام ظرفیت ها آگاهی داد.

در این دیدار که مسئولان بخش های مالیاتی، گمرک، بانکی، بورس و... نیز حضور داشتند، کارآفرینان و مدیران صنایع دانش بنیان کشور ضمن طرح مشکلات و تنگناهایی که در حوزه تولید، عرضه و صادرات محصولات و خدمات خود با آن مواجهند، خواهان مساعدت در حوزه های مختلف همچون رفع موانع در جهت دریافت تسهیلات بانکی، امور گمرکی و مالیاتی شدند. وزیر اقتصاد بعد از شنیدن دیدگاه های مختلف کارآفرینان و مدیران صنایع دانش بنیان کشور، ضمن قدردانی از حضور آنان در این جلسه، اظهار داشت، عزم جدی وزارت اقتصاد این است که تا حد ممکن موجبات رهایی این بخش از موانع و مشکلات در رابطه با وظایف این وزارتخانه را فراهم آورد. وی اشاره کرد: واقعیت این است که هر کشوری تلاش می کند برای کارآفرینان خود بهترین شرایط را بوجود آورد که بتوانند فعالیت بهینه خودرا در عرصه تولید انجام دهند و ما هم در هیئت مقررات زدایی بارها و بارها بر این مساله تاکید کرده ایم و همین مسیر نیز دنبال می شود هر چند می دانم که در عمل، حرکت در این راه دشوار است، اما باید برای دستیابی به اهداف مورد نظر خود تلاش و جدیت بیشتری داشته باشیم.

1401/01/27
09:05:31
5.0 / 5
140
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal