در قالب یك كتاب منتشر شد

بیتکوین و بلاکچین برای عموم

بیتکوین و بلاکچین برای عموم

به گزارش لیدی شال کتاب «بیت کوین و بلاکچین برای عموم» تألیف علی پاک باخته گان زنجانی منتشر گردید.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، این کتاب توسط انتشارات زرنوشت انتشار یافته است.
نویسنده در کتاب «بیت کوین و بلاکچین برای عموم» عنوان کرده است: این کتاب به مقدمات بلاک چین، بیتکوین، قراردادهای هوشمند و کریپتوکارنسی می پردازد و در عین حال به بررسی تمام بلاکچین های موجود در بازار پرداخته و کارکردها و کاربردهای آنها را معرفی می کند. همینطور چشم انداز فناوری بلاکچین را بررسی نموده و به برخی نکات مهم در پروژه های بلاکچین می پردازد.
پاک باخته گان زنجانی می گوید: در این کتاب با نصب کیف پول اتریوم، ساخت و اجرای قراردادهای هوشمند و ورود بیتکوین و فکتوم و کسب کریپتوکارنسی آشنا می شوید. این کتاب آموزش کار با بیتکوین است و به موضوع هایی مانند ساخت کیف پول، انتقال پول، معرفی کیف پول ها، معرفی کریپتوکارنسی ها و غیره می پردازد.
وی همینطور بیان می کند: این آموزش گام به گام و ساده ای است که هر کسی می تواند با تمرین و تکرار با روش های کار با کیف پول ها آشنا شود و در این کار به مهارت برسد. این کتاب علاوه بر مطالب عملی به نکات نظریه و ایده ها و نظریه های کار با بیتکوین و ارزهای دیگر هم می پردازد.
نویسنده کتاب می افزاید: شاید زمانی کسی فکرش را نمی کرد اسکناس کاغذی و شمردنش جای خویش را به کارت هایی بدهد که در دورافتاده ترین نقاط ایران پیدا شود و یا صحبت کردن با دوستان و آشنایان مقیم خارج از کشور تنها با گوشی تلفن همراه به صورت ویدئویی امکان پذیر باشد اما امروز این دو در کنار هزاران چیز دیگری که تکنولوژی تغییرش داده جزء پیش پاافتاده ترین کارها و حقیقت های روزمره زندگی مان به شمار می روند، بیتکوین و سایر کریپتوهایی که امروز قشر قابل توجهی از مردم در موردش حرف می زنند هم کم کم دارد به یکی دیگر از حقیقت های روتین زندگی مدرن تبدیل می شود با این تفاوت که هنوز به کل زندگی مان مسلط نشده و حالا هم افراد زیادی هستند که آنرا نمی شناسند و نمی دانند که بزودی مقرر است بر روی زندگی مالی مان هم سایه بیاندازد.1400/12/29
13:05:05
5.0 / 5
186
تگهای خبر: بازار , زندگی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal