استاندار خراسان رضوی:

نگرش اعتقادی مسائل اقتصادی را حل می کند

نگرش اعتقادی مسائل اقتصادی را حل می کند

به گزارش لیدی شال مشهد ـ استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: در هشت سال دفاع مقدس به دنبال حفظ کیان کشور با تاکید بر اعتقادات دینی و باورهای خود بودیم، امروز با همان دیدگاه و نگرش به دنبال توسعه در عرصه اقتصادی هستیم.به گزارش لیدی شال به نقل از مهر، یعقوبعلی نظری در مراسم قدردانی از صادرکنندگان خراسان رضوی که در محل اتاق بازرگانی مشهد، اظهار نمود: اگر صحبتی از صادرکننده در نظام مقدس اسلامی می شود به معنای ارتقای کیفیت کالا در هر حد عالی، عمل به وعده ها و تضمین کیفیت است.
استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: در نشستی که اخیراً با رئیس جمهوری داشتم، اعلام کردم که اگر هم در داخل کشور با کمبود برخی اقلام کالایی مواجه شویم نباید صادرات کالا متوقف شود چونکه اخلاق صادراتی و عمل به تعهدات، بر باقی مسائل تقدم دارد.
وی با بیان اینکه خیلی از مشکلات اقتصادی در داخل استان قابل حل است اضافه کرد: ذیل قرارگاه مشترک پشتیبانی و پشتیبانی از فعالیتهای اقتصادی استان، قرارگاه تشکل های مردمی با مدیریت رئیس اتاق بازرگانی ایران تشکیل شد که میتوان در این قرارگاه چند تشکل مشورتی یا کارگروه های مختلف تشکیل داد تا هفته ای یک تا ۲ مرتبه مسائل اقتصادی همچون صادرات مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
نظری افزود: مسائل اقتصادی قابل حل در خراسان رضوی، در اسرع وقت گره گشایی می شود و مسائلی که ریشه آن به تهران بازمی گردد، به وزیران یا مسؤولان مرتبط در مرکز کشور ارسال می شود تا خواسته های استان پیگیری و حل شود.
وی تصریح کرد: در هشت سال دفاع مقدس به دنبال حفظ کیان کشور با تاکید بر اعتقادات دینی و باورهای خود بودیم و امروز هم با همان دیدگاه و نگرش به دنبال توسعه در عرصه اقتصادی هستیم.
استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: اغلب مشکلات اقتصادی قابل حل است اما فعالان اقتصادی بیشتر به بیان مشکلات می پردازند تا به پیدا کردن راهکار برای حل آنها بیندیشند، اگر قرارگاه تشکل های مردمی هفته ای حداقل یک گروه مشاوره ای در بخش های مختلف اقتصادی تشکیل دهد مسؤولان مرتبط خوانده خواهند شد تا مشکل ریشه یابی و حل شود.


منبع:

1400/12/19
14:39:53
5.0 / 5
211
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal