رونق صادرات پوشاک ویتنام در زیر سایه کرونا

رونق صادرات پوشاک ویتنام در زیر سایه کرونا

به گزارش لیدی شال اتحادیه نساجی و پوشاک ویتنام به رویترز اظهار داشت که صادرات پوشاک ویتنام سال جاری با ۷.۴ درصد افزایش به ۴۳.۵ میلیارد دلار خواهد رسید، چونکه کارخانه ها باوجود شیوع کرونا به تولید خود ادامه می دهند.


به گزارش لیدی شال به نقل از رویترز، محدودیت های ناشی از بیماری همه گیر کووید- ۱۹ خیلی از بزرگ ترین تولیدکنندگان جهان را با مشکلاتی مواجه کرده و بر تولید و زنجیره های تأمین جهانی تأثیر گذاشته است.
ترونگ ون کام، نایب رییس انجمن نساجی و پوشاک ویتنام اظهار داشت: «این بیماری همه گیر سال جاری به لطف نرخ بالای واکسیناسیون، تأثیر کمتری بر صنعت پوشاک و نساجی ویتنام خواهد داشت.»
کارشناسان گفتند که موارد ابتلاء روزانه ویروس کرونا در این کشور افزایش پیدا کرده، اما محدودیت ها با عنایت به افزایش واکسیناسیون نسبت به سال قبل کاسته شده است.
کام اظهار داشت: تعطیلی های در رابطه با بیماری همه گیر پارسال ۱.۲ میلیون کارگر پوشاک یا ۶۵ درصد از نیروی کار را تحت تأثیر قرار داده است، اما هم اکنون حدودا همه آنها به کار بازگشته اند.
او اظهار داشت: «با توجه به سیاست های انعطاف پذیر کشور برای مقابله با همه گیری و احیای فعالیتهای تجاری، بخصوص از سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱، صنعت پوشاک و نساجی توانسته است اختلالات زنجیره تأمین را به میزان قابل توجهی محدود کند.»1400/11/29
12:08:16
5.0 / 5
267
تگهای خبر: پوشاك , تجاری , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لیدی شال LadyShal