استاندار خوزستان :

کلیه فعالیت ها و صنایع از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان استفاده کنند

کلیه فعالیت ها و صنایع از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان استفاده کنند

به گزارش لیدی شال خوزستان استاندار خوزستان ضمن اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ ها اظهار داشت: در این راستا یک بخشنامه برای کلیه صنایع، فعالیت ها و شرکت ها ارسال کرده ایم تا از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان به بهترین شکل استفاده گردد.صادق خلیلیان امروز (۹ دی ماه) در حاشیه بازدید از نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان خوزستان اظهار نمود: توسعه در دنیا، مبتنی بر دانش است، باید تولیدات مان را مبتنی بر دانش نماییم.

به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: این مورد در دستور کار کشور و دولت قرار دارد و طبیعتا در استان خوزستان هم این مسیر دنبال می شود تا بتوانیم شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ ها را مورد حمایت قرار دهیم.

استاندار خوزستان اظهار داشت: به شرکتهای مختلف سفارش می نماییم که از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ ها استفاده کنند.

خلیلیان بیان نمود: در قسمتی از این نمایشگاه مشاهده شد که فن بازار وجود دارد و شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ ها می توانند آن چیزی که از نظر دانش بنیان به آن دستیابی پیدا کرده را عرضه و بازاریابی کنند.

وی اظهار داشت: به نظر بنده این اقدام، خوب و یک نوآوری است تا ما بتوانیم ارتباط خوبی را در میان بخش صنعت، کشاورزی، فن بازار، استارتاپ ها و شرکتهای دانش بنیان به وجود بیاوریم.

استاندار خوزستان اظهار داشت: در این راه هر نوع حمایتی که نیاز باشد، دولت خودش را موظف می داند که از فن بازار ها، استارتاپ ها و شرکتهای دانش بنیان انجام دهد.

خلیلیان خاطرنشان کرد: در این راستا، یک بخشنامه برای کلیه صنایع، فعالیت ها و شرکت ها ارسال کرده ایم تا از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان به بهترین شکل استفاده گردد.

منبع:

1400/10/10
12:09:13
5.0 / 5
270
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal