رئیس هیئت عامل صندوق توسعه ملی مطرح كرد:

آمادگی صندوق توسعه ملی برای پشتیبانی از مگاپروژه های پیشران

آمادگی صندوق توسعه ملی برای پشتیبانی از مگاپروژه های پیشران

رئیس هیئت عامل صندوق توسعه ملی اظهار داشت: این صندوق آماده است به جز پشتیبانی های معمول ارزی و ریالی خود از مگاپروژه های پیشران مصوب در ستاد هماهنگی اقتصادی حمایت ارزی کند.به گزارش لیدی شال به نقل از صندوق توسعه ملی، مهدی غضنفری رئیس هیئت عامل صندوق توسعه ملی در آیین تودیع و معارفه معاونت اداری، مالی و پشتیبانی صندوق توسعه ملی اظهار داشت: صندوق نقش مهمی در شکوفایی اقتصاد کشور و افزایش صادرات دارد.
وی اضافه کرد: در همین راستا صندوق آماده است به جز پشتیبانی های معمول ارزی و ریالی خود، از مگاپروژه های پیشران که در ستاد هماهنگی اقتصادی دولت تصویب شود حمایت ارزی کند و امید است شاهد تلفیق منابع هلدینگ های بزرگ، بانکهای پشتیبان تولید و صندوق توسعه ملی برای یک تحرک بزرگ اقتصادی در سطح ملی و دستیابی به نرخ بالای رشد اقتصادی در کشور باشیم.
پیش از این، رئیس هیئت عامل صندوق توسعه ملی در تشریح خطوط کلی و راهبردهای صندوق توسعه ملی، عنوان کرد: هم راستایی، هم افزایی و هماهنگی با سیاست های اقتصادی دولت در راه کنترل تورم و دستیابی به رشد پایدار، اولین هدف صندوق توسعه ملی در دوره جدید کاری است.
در ادامه این جلسه، اعضای هیئت عامل صندوق توسعه ملی و هم دستیار ویژه رئیس هیئت عامل، هر یک نقطه نظرات خویش را در مورد اهمیت صندوق توسعه ملی و ارتقای جایگاه آن عنوان کردند.
در آخر این آیین، ضمن تقدیر از خدمات فرهاد همتی، حکم انتصاب حمید اشتری در سمت معاون اداری، مالی و پشتیبانی صندوق توسعه ملی توسط رئیس هیئت عامل صندوق توسعه ملی به وی اهدا شد.
گفتنی است؛ حمید اشتری پیش از این معاون توسعه مدیریت، امور حقوقی و مجلس سازمان ملی استاندارد ایران بود.

1400/09/18
12:24:05
5.0 / 5
351
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal