حمایت صندوق نوآوری از برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی

حمایت صندوق نوآوری از برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی

لیدی شال: رییس صندوق نوآوری و شکوفایی از حمایت این صندوق از برگزیدگان شانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی همچون گذشته آگاهی داد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، دکتر علی وحدت جشنواره کارآفرینی و فن آفرینی شیخ بهایی را یکی از اصلی ترین رویدادهای ساماندهی شده در زمینه فناوری و نوآوری عنوان نمود و اضافه کرد: جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی بعنوان یکی از بالاترین رویدادهای فناوری و فن آفرینی کشور همیشه تلاش نموده شرکت های دانش بنیان در امتداد حل مسائل و چالش های اساسی کشور گام بردارند.
رییس صندوق نوآوری وشکوفایی با اشاره به این که شناسایی و معرفی واحدهای فناور و فن آفرینان موفق به سرمایه گذاران بعنوان یکی از اهدف اصلی جشنواره شمرده می شود، اشاره کرد: نهادینه شدن این گام بلند با هدف پشتیبانی از ایده های دانش بنیان در جشنواره می تواند موجب توسعه فناوری و زمینه ساز شکل گیری اقتصاد دانش بنیان در کشور شود.
وحدت با اشاره به حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از برگزیدگان جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی همچون سالهای قبل، اضافه کرد: با توجه به این که هدف این رویداد پشتیبانی از شرکت های فناور و نوآور است و در امتداد اهداف و وظایف صندوق نوآوری فعالیت می کند، برگزیدگان جشنواره می توانند از تسهیلات ارزان صندوق بهره مند شوند.
وی بر ضرورت پیوند خدمات جدید تامین مالی مانند تامین مالی جمعی(CrowdFunding) به جشنواره اشاره و بر ضرورت امکان سنجی جهت راه اندازی این خدمت توسط مسئولان صندوق و جشنواره اصرار کرد.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، شانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی روزهای ۲۶ و ۲۷ آبان ماه سال جاری بصورت حضوری و آنلاین در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان انجام می شود. قبل از این نیز به میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی جلسات داوری بخش های مختلف جشنواره برگزار شده است.
منبع:

1400/08/24
21:06:21
5.0 / 5
522
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal