مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

متناسب با بودجه مان از تیم فوتبال حمایت می نماییم

متناسب با بودجه مان از تیم فوتبال حمایت می نماییم

به گزارش لیدی شال جواد سلیمانی اظهار داشت: متناسب با برنامه و بودجه خود حمایت لازم را از باشگاه خواهیم داشت و امیدوار با همت خود عزیزان در باشگاه و بازیکنان این تیم بار دیگر به لیگ برتر بازگردد.به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، جواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مورد فعالیتهای این باشگاه در بخش ورزش اظهار داشت: یکی از مسئولیت های اجتماعی بنگاه های بزرگ بحث ورزش، استعدادیابی و پرورش آن هاست. ما در گروه سایپا با عنایت به برنامه ریزی دقیقی که انجام شده بود، به خصوص در حوزه زنان خوشبختانه نتایج خوبی هم گرفتیم. نتایجی که در بخش زنان داشتیم، نسبت به نتایج مردان بسیار ارزشمند و مثمرثمر است. امیدوارم این روند باشگاه ادامه داشته باشد و رسالت خویش را اجرا نماید.

او در مورد پشتیبانی از تیم فوتبال سایپا برای صعود به لیگ برتر بیان نمود: باشگاه حداکثر تلاش و توان خویش را گذاشته تا نیاز تیم را تأمین کند و دوستان ما با همت خودشان به لیگ برتر برگردند. ما حمایت های لازم را از باشگاه می نماییم تا به اهداف مد نظرشان برسند.

او در پاسخ به این سؤال که شنیده شده بودجه باشگاه سایپا کاهش پیدا کرده و در نتیجه خیلی از رشته ها تحت تأثیر قرار گرفته اند، اظهار داشت: چنین چیزی حقیقت ندارد. بودجه باشگاه با عنایت به شرایط شرکت تعیین می شود. تلاش کرده ایم بودجه را علیرغم مشکلات صنعت خودروسازی در سالهای اخیر، کاهش ندهیم و روند افزایشی بوده است. این روند را ادامه می دهیم و سال جاری هم اگر اختلافی درباره بودجه وجود داشته باشد در طول سال جبران می شود و مشکلی نخواهیم داشت.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مورد دلیل افزایش تولید محصولات سایپا و این که مجوز این اقدام از کجا صادر گردیده است، پاسخ داد: برنامه ریزی کلانی در سطح کشور انجام می شود و برپایه همان برنامه و متناسب با تورم بخشی که بانک مرکزی اعلام می کند، مجوزها صادر می شود و ما هم طبق این مجوزها عمل می نماییم.

سلیمانی درباره مقایسه بودجه باشگاه سایپا و پیکان و این که آیا گروه خودروسازی سایپا مانند ایران خودرو، نگاهی جدی برای پشتیبانی از تیم فوتبال دارد، اظهار داشت: شرکت ایران خودرو برادر بزرگ تر ما است. امکانات و تجهیزاتش بالاتر از سایپا بوده و محصولاتش هم تنوع دارد. ارزش محصولاتش به مراتب بیشتر از محصولات ما و میزان فروشش هم حدودا دو برابر سایپا است. متناسب با برنامه و بودجه خود حمایت لازم را از باشگاه خواهیم داشت و ان شاءالله با همت خود عزیزان در باشگاه و بازیکنان این تیم بار دیگر به لیگ برتر بازگردد.

منبع:

1400/08/20
13:37:30
5.0 / 5
390
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal