رئیس كمیسیون صنایع مجلس مطرح كرد

قول وزیر صمت برای سامان دهی بازار خودروی داخلی

قول وزیر صمت برای سامان دهی بازار خودروی داخلی

به گزارش لیدی شال رئیس کمیسیون صنایع مجلس و معادن مجلس اظهار داشت: وزیر صمت قول داده که ایده ای را برای سامان دهی بازار خودرو های داخلی به کمیسیون صنایع و معاون مجلس بیاورد.


عزت الله اکبری تالارپشتی در گفتگو با ایسنا با اشاره با افزایش قیمت خودرو های داخلی اظهار داشت: وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسات کمیسیون صنایع مجلس قول داده که ایده ای را برای سامان دهی بازار خودرو های داخلی به کمیسیون صنایع و معاون مجلس بیاورد.
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا در این ایده قرعه کشی فعلی خودرو ادامه خواهد یافت، اظهار داشت: این مورد جزئی است و بیشتر در ارتباط با سیاست های اجرایی دولت و وزارت خانه است. باید از خودشان در این خصوص بپرسید.
نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: ما هیچ وقت ناامید نبودیم. با تلاش و برنامه ریزی، هر مشکلی حل خواهد شد. امیدوارم دولت برنامه خوبی در مورد سامان دهی بازار خودروی داخلی داشته باشد و نگرانی مردم در این عرصه را رفع کند.
تالارپشتی در انتها در مورد زمان عرضه برنامه سامان دهی بازار خودرو از جانب وزارت صمت به مجلس اظهار داشت: باید طی هفته های آتی این برنامه عرضه شود. ما قول این مورد را گرفته ایم.
منبع:

1400/08/10
09:25:29
5.0 / 5
343
تگهای خبر: بازار , تجارت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal