مدیر رادیو اقتصاد در آستانه چهارده سالگی شبكه:

رسانه با زبان مردم از مسئولان مطالبه گری کند

رسانه با زبان مردم از مسئولان مطالبه گری کند

مدیر شبکه رادیویی اقتصاد می گوید: میزان مطالبه گری عمومی و آگاهی مردم نسبت به موضوعات اقتصادی باید تقویت شود.


محمدرضا مهدیار اسماعیلی ـ مدیر رادیو اقتصاد ـ در آستانه چهاردهمین سالروز تاسیس رادیو اقتصاد با اشاره به خدماتی که رسانه و به ویژه رادیو می تواند به مردم ارائه کند، به ایسنا اظهار داشت: رسانه زبان مردم است و تلاش دارد به تمامی علاقمندان خود بطور عدالتمندانه ارائه خدمت کند.
وی ادامه داد: تمام مردم قادر خواهند بود از امکانات رسانه ملی استفاده کنند و ما بعنوان رسانه موظفیم نیازهای آنها را تامین نماییم.
مهدیار اسماعیلی افزود: رسانه باید با زبان مردم از مسئولان مطالبه گری کند و پاسخ و راهکار مشکلات را شفاف در اختیار مخاطبان قرار دهد و این امر مستلزم این است که میزان مطالبه گری و آگاهی عمومی به ویژه در مورد موضوعات اقتصادی در کشور حفظ و تقویت شود.
اسماعیلی افزود: مطالبه صحیح زمانی شکل می گیرد که آگاهی مناسب وجود داشته باشد، در غیر این صورت قادر نخواهیم بود سرانجام مطلوبی از خواسته مان داشته باشیم
وی ادامه داد: همبستگی، صمیمت و یکپارچگی بین مردم و رسانه این امکان را فراهم می آورد که سطح اطلاعات و آگاهی اقتصادی عمومی ارتقاء یابد و مردم در یک جامعه دموکراتیک بر طبق علاقه مندی های خودشان در یک پروسه صحیح و عقلانی مطالبات خود از مسئولان را طرح کنند.
مدیر رادیو اقتصاد اظهار داشت: اگر این اتفاق جامه عمل بپوشد رادیو اقتصاد هم بعنوان بازیگر این عرصه و تسهیل کننده امور می تواند نقش خودش را بهتر ایفا کند و نقش بهتری در همراهی بین مردم و مسئولان داشته باشد.
او با اشاره به برنامه «رهیافت» که موضوعات مهم روز را تحلیل و بررسی می کند، اظهار داشت: برنامه «رهیافت» به وضوح نشان داد که رادیو اقتصاد توانسته پل ارتباطی خوبی بین مردم و مسئولان باشد. این برنامه هر شب میزبان مسئولان و مدیران کشور است و آنان با حضور در این برنامه نشان می دهند که از این آنتن پاسخگوی مطالبات مردم هستند که این جای تقدیر دارد.
وی افزود: بارها با طرح یک موضوع مهم در کشور ما شاهد حضور ۵ تا ۶ وزیر در این برنامه بوده ایم که مشخص است ارتباط بین مردم و مسئولان در این برنامه بطور کامل و در عالی ترین سطح خود شکل گرفته است.
مدیر رادیو اقتصاد در آخر اظهار داشت: مسئولان آگاه هستند در صورت عدم پاسخگویی و بی تفاوتی به مردم، یک ناراحتی اجتماعی در میان علاقمندان به وجود خواهد آمد، بدین جهت هر دعوتی را برای پاسخگویی اجابت می کنند.1400/07/29
14:36:56
5.0 / 5
562
تگهای خبر: اقتصادی , خدمات , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لیدی شال LadyShal