در جلسه ستاد تنظیم بازار و كالاهای اساسی مطرح شد

تاکید مخبر بر ضرورت تمرکز دستگاهها برای ایجاد ثبات در بازار و عرضه فراوان کالاهای اساسی

تاکید مخبر بر ضرورت تمرکز دستگاهها برای ایجاد ثبات در بازار و عرضه فراوان کالاهای اساسی

لیدی شال: جلسه تنظیم بازار و بررسی وضعیت دپوی کالاهای اساسی در بنادر عصر امروز (چهارشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور اجرا شد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، محمد مخبر در این نشست با اشاره به اهمیت موضوع تنظیم بازار و ضرورت تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، ثبات بازار و فراوانی کالاها تاکید کرد.
معاون اول رئیس جمهور با اعلان اینکه نوسانات قمیتی در بازار از یک سو سبب بروز مشکل در تولید می شود و از طرف دیگر نارضایتی مصرف کنندگان را به دنبال دارد، بر ضرورت هماهنگی و تمرکز همه دستگاهها بمنظور ایجاد ثبات در بازار و وفور کالاها تاکید کرد.
مخبر از دستگاهها و وزارتخانه های مسئول تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم خواست تا در پروسه تولید و توزیع کالاها و همین طور نظارت بر قیمت ها، حضوری موثر در بازار داشته باشند و مانع از سو استفاده افراد سودجو شوند.
در این نشست که رئیس دفتر رئیس جمهور، وزرای صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، دادگستری، روسای سازمان تعزیرات، رییس کل گمرک و معاونین دستگاه های ذیربط نیز حضور داشتند، بعد از ارائه راهکارهای دستگاهها برای تنظیم بازار، تصمیمات لازم درباب تامین و توزیع کالاهای اساسی، تسهیل روند ترخیص کالاها از بنادر و نظارت بر قیمت ها اتخاذ گردید.
منبع:

1400/07/15
13:28:17
5.0 / 5
417
تگهای خبر: بازار , تجارت , دستگاه , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لیدی شال LadyShal