رئیس كمیسیون اقتصادی مجلس:

پیش بینی بهبود وضعیت اقتصادی کشور

پیش بینی بهبود وضعیت اقتصادی کشور

به گزارش لیدی شال رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که خبرهای خوبی درباب گشایش اقتصادی در کشور داریم، اظهار داشت: پیش بینی می شود وضعیت اقتصادی کشور بهبود یابد.به گزارش لیدی شال به نقل از مهر، محمدرضا پورابراهیمی قبل از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان با اشاره به این که ۲۵ درصد بنگاه های تولیدی استان تعطیل، ۴۰ درصد نیمه فعال و ۳۵ درصد فعال است، اضافه کرد: باید وضعیت بنگاه های تعطیل و نیمه تعطیل تعیین تکلیف و فعال شود.
پورابراهیمی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت بنگاه های کوچک و متوسط برای تامین نیازهای شرکت های بزرگ اظهار داشت: شرکت های صنعتی بزرگ باید لیستی از کالاهای مورد نیازشان عرضه کنند.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که خبرهای خوبی درباب گشایش اقتصادی در کشور داریم، اظهار داشت: پیش بینی می شود وضعیت اقتصادی کشور بهبود یابد.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: گردش مالی بنگاه های بزرگ اقتصادی در استان بصورت کامل محقق نشده است.
وی با انتقاد از این که برخی در استان کرمان به دنبال مسائل سیاسی هستند، اشاره کرد: باید بهبود وضعیت معیشت و حل مشکلات مردم در اولویت قرار گیرد و مطالبات سیاسی مساله اصلی استان کرمان نیست.


منبع:

1400/06/27
10:50:26
5.0 / 5
343
تگهای خبر: اقتصادی , خصوصی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal