نماینده قزوین:

فاطمی امین شجاعت لازم را برای اداره وزارت صمت دارد

فاطمی امین شجاعت لازم را برای اداره وزارت صمت دارد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به برنامه وزیر پیشنهادی صنعت اظهار داشت که وی شجاعت لازم را نیز برای اداره این وزارتخانه دارد.


لطف الله سیاهکلی در گفت و گو با ایسنا ضمن پشتیبانی از سید رضا فاطمی امین وزیر پیشنهادی صمت، گفت: آقای دکتر فاطمی امین دو بار در کمیسیون صنایع مجلس حضور بهم رساندند که در جلسه نخست تعدادی از اعضای کمیسیون از توضیحات ایشان قانع نشدند.
وی اضافه کرد: در جلسه دوم با وجود این که اکثریت کمیسیون صنایع مجلس از توضیحات و برنامه های آقای فاطمی امین قانع شدند و از ایشان حمایت کردند اما همچنان تعدادی از اعضا قانع نشده بودند که بنده هم جزو قانع نشدگان بودم.
نماینده مردم قزوین در مجلس با اعلان اینکه بنده در دیدار خصوصی با فاطمی امین وزیر پیشنهادی صمت نقطه نظرات خودرا منتقل کردم، اشاره کرد: بعد از توضیحات وزیر پیشنهادی صمت در دیدار خصوصی بنده مجاب شدم که ایشان ظرفیت لازم را برای وزارتخانه صمت دارا است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر این که فاطمی امین فردی خودساخته، متدین، انقلابی و جوان است، اشاره کرد: وزیر پیشنهادی صمت تجارب نسبتا خوبی دارد اما ظرفیت ایشان برای سکان داری وزرات صمت باید مورد سنجش ما قرار می گرفت که بنده سوالاتی درباره سیمان، فولاد، خودرو، رابطه بانک و صنعت مطرح کردم که توضیحات بسیار خوبی دادند و بنده قانع شدم و الان نظرم نسبت به ایشان مثبت است و حتما رای خواهم خواهم داد.
وی اضافه کرد: یکی از دلایلی که بنده قانع شدم این بود که ایشان مشتاق حل مسئله است و در حل آن نیز دارای توانایی است.
سیاهکلی با تاکید بر این که فاطمی امین از مجلس رای اعتماد خواهد گرفت، اشاره کرد: انتظار ما از دکتر فاطمی امین این است که برای اداره امور وزارتخانه صمت همکاران انقلابی و خوبی را انتخاب کنند تا مسائل حوزه صنعت و تجارت را حل کنند.
وی افزود: تنظیم بازار، صادرات و واردات یکی از مسائلی بود که درباب آن با وزیر پیشنهادی صمت بحث های مفصل داشتیم که ایشان دراین زمینه شجاعت لازم را دارند و تاکید داشتند در بعضی زمینه ها لازم است به من فرصت لازم جهت فراهم کردن مقدمات آن داده شود. در مجموع من ایشان را فردی عاقل و همراه دیدم.1400/05/29
14:20:07
5.0 / 5
497
تگهای خبر: بازار , تجارت , خصوصی , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal