گوشت های منجمد وارداتی از پرداخت مالیات علی الحساب معاف شد

گوشت های منجمد وارداتی از پرداخت مالیات علی الحساب معاف شد

به گزارش لیدی شال دبیر کارگروه تنظیم بازار مبحث معافیت مالیاتی گوشت های وارداتی منجمد از پرداخت مالیات علی الحساب ۴ درصدی را ابلاغ نمود.به گزارش لیدی شال به نقل از مهر، عباس قبادی دبیر کارگروه تنظیم بازار در نامه ای به عباسپور مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات، مبحث معافیت مالیاتی گوشت های وارداتی منجمد از پرداخت مالیات علی الحساب ۴ درصد را اعلام نمود.
در این نامه آمده است: معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی منضم به تصویر نامه شرکت انجمن واردکنندگان فراورده های خام دامی و نامه شرکت پشتیبانی امور دام کشور در مورد معافیت برخی کالاهای اساسی و ضروری از پرداخت مالیات به صورت علی الحساب برای واردات قطعی کالا به میزان ۴ درصد ارزش گمرکی، حسب اجرای دقیق مصوبه شماره ۲۵۲۹۳ است ۸۵۹۶ ه. مورخ: ۹۹۰۳۰ هیأت وزیران در خصوص واردات ۱۲۰ هزار تن گوشت مرغ منجمد، از نظر این معاونت قرار گرفتن محموله های گوشت مرغ منجمد وارداتی در لیست اقلام معاف از پرداخت علی الحساب مالیات بلامانع و ابلاغ گردد.
ضمن این که سازمان امور مالیاتی کشور بر مبنای ضوابط و عملکرد قطعی نسبت به دریافت مالیات اقدام می کند و حذف علی الحساب پرداختی فوق به منزله معافیت از مالیات نیست.


1400/05/16
20:47:43
5.0 / 5
533
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal