تا اطلاع ثانوی؛

تردد در مرزهای میلک و گمشاد با افغانستان متوقف گردید

تردد در مرزهای میلک و گمشاد با افغانستان متوقف گردید

به گزارش لیدی شال سخنگوی گمرک اظهار داشت: به سبب تحولات و درگیری های داخلی افغانستان، از تجار درخواست می شود تا اطلاع ثانوی از ارسال حامل های صادراتی و ترانزیتی از مرزهای میلک و بازارچه گمشاد اجتناب کنند.به گزارش لیدی شال به نقل از مهر، سید روح الله لطیفی، سخنگوی گمرک گفت: گمرک میلک در شهرستان هیرمند و در مقابل گمرک زرنج افغانستان قرار دارد که با تحولات رخ داده در شب و روز گذشته در این کشور، خروج کامیون های ایرانی و ترانزیتی به سمت افغانستان تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نخواهد بود.
وی اضافه کرد: برمبنای اعلام ناظر گمرکات استان سیستان و بلوچستان از گمرکات اجرائی خواسته شده است تا اطلاع ثانوی از ارسال هرگونه کالای صادراتی و ترانزیتی به افغانستان بوسیله مرز میلک و بازارچه گمشاد خود داری کنند.
سخنگوی گمرک اشاره کرد: کامیون های ایرانی و محموله های تجاری اکنون درحال بازگشت هستند و در صورت ایجاد هرگونه تغییری در وضعیت این مرزها در ایام آتی اطلاع رسانی خواهد شد.
گفتنی است طی روزهای گذشته مقادیر زیادی سوخت، دارو، سرنگ و سرم قاچاق، پیش از خروج از کشور توسط مربی سگ های موادیاب و یگان حفاظت گمرک میلک کشف و ضبط شد.


منبع:

1400/05/16
12:04:43
5.0 / 5
526
تگهای خبر: بازار , تجاری , صادرات , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لیدی شال LadyShal