طلای جهانی از صعود بازماند

طلای جهانی از صعود بازماند

به گزارش لیدی شال قیمت طلا در معاملات روز جمعه بازار جهانی تحت تاثیر آمار اقتصادی مثبت آمریكا و رشد دلار، به پایین ترین حد در دو هفته اخیر سقوط كرد.به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ثابت بود و در ۱۳۱۲.۶۷ دلار ایستاد. بهای معاملات این بازار روز گذشته تا مرز ۱۳۱۱.۶۱ دلار عقب نشسته بود كه پایین ترین قیمت در بیشتر از دو هفته گذشته بود.

در بازار آمریكا، هر اونس طلا برای تحویل در آوریل، با ۰.۱ درصد كاهش، به ۱۳۱۴.۳۰ دلار رسید.

دلار از پایین ترین ركورد خود در سه هفته گذشته فاصله گرفت و در مقابل ین به بالاترین حد در ۱۰ هفته گذشته رسید.

بر اساس گزارش رویترز، آمار وزارت بازرگانی آمریكا عملكرد بهتر از حد انتظار در سه ماهه چهارم سال قبل را نشان داد كه رشد تولید ناخالص داخلی در سال ۲۰۱۸ را به میزان ۲.۹ درصد بالا برد.

بنجامین لو، تحلیلگر شركت فیلیپ فیوچرز اظهار نمود: باآنكه طلا فعلاً از رشد ارزش دلار و بازده اوراق قرضه تحت فشارهای كاهشی قرار گرفته است اما عوامل بنیادین در بلندمدت از روند افزایشی این فلز پرارزش پشتیبانی می كنند.

وانگ تائو، تحلیلگر فنی رویترز پیش بینی نمود هر اونس طلا برای تحویل فوری امكان دارد حمایت در سطح ۱۳۱۱ دلار را بیازماید و در صورت شكسته شدن این قیمت، امكان دارد تا سطح حمایت بعدی كه در ۱۲۹۹ دلار قرار دارد، عقب نشینی كند.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با ۰.۲ درصد افزایش، به ۱۵۴۶.۷۰ دلار رسید. هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰.۱ درصد كاهش، ۱۵.۵۸ دلار معامله شد. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری ۰.۱ درصد رشد كرد و به ۸۷۰.۸۷ دلار رسید.
1397/12/10
20:19:20
5.0 / 5
4682
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal