از امروز تا ۳ روز دیگر

شروع نخستین پیش فروش گروه صنعتی ایران خودرو با حذف دو محدودیت

شروع نخستین پیش فروش گروه صنعتی ایران خودرو با حذف دو محدودیت

لیدی شال: سومین پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو در سال 1400 در حالی شروع می شود که حذف شروط الزام در رهن ماندن یکساله سند خودرو ها و ممنوعیت ثبت نام و صدور فاکتور نزد مجموعه های سایپا و ایران خودرو در 48 ماهه گذشته، برای دور اول اجرا می شود. در این دوره از پیش فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، دو محصول سورن پلاس و دناپلاس توربو شارژ دستی عرضه شده است.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، در حالی که مرحله قبلی ثبت نام برای پیش خرید محصولات گروه صنعتی ایران خودرو با موعد تحویل یکساله، ۲۵ اردیبشهت امسال برگزار شد؛ این خودروساز ثبت نام برای مرحله جدید پیش فروش یکساله دو محصول خودرا از امروز (پنجشنبه/ سوم تیرماه) آغاز نموده و به مدت سه روز به اجرا می گذارد.
این مرحله از پیش فروش محصولات ایران خودرو در حالی اجرا می شود که دو شرط از شروطی که قبل از این بعنوان محدودیت ثبت نام در نظر گرفته می شود، حذف شده است.
بر طبق مصوبه کمیته خودرو که تعیین کننده شرایط ثبت نام و محدودیت ها برای ثبت های فروش خودروسازان هستند، در امتداد استمرار آرامش بازار و حذف رفتارهای سودجویانه، در طرح های پیش فروش محدودیت هایی همچون " الزام در رهن بودن یکساله سند خودروها" و "ممنوعیت ثبت نام و صدور فاکتور نزد مجموعه های سایپا و ایران خودرو در ۴۸ ماهه گذشته" حذف شده است؛ براین اساس این مرحله از فروش، مرحله نخست ای است که این دو محدودیت را در وضعیت ثبت نام ندارد.
سورن پلاس و دنا پلاس توربو شارژ دستی دو محصول این گروه خودروسازی هستند که در این مرحله از پیش فروش ایران خودرو ارائه شده است. موعد تحویل خودرو ها در این طرح، از فروردین تا تیرماه ۱۴۰۱ تعیین شده است.
مراسم قرعه کشی یک روز بعد از اختتام مهلت ثبت نام (شنبه پنج تیرماه آخرین) و در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار می شود.
متقاضیان می توانند در تاریخ تعیین شده با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند. ثبت نام و اطلاع از برندگان نهایی همچون روال همیشه، بوسیله سایت فروش اینترنتی فوق الذکر خواهد بود. ضمن این که اسامی برندگان بوسیله ارسال پیامک نیز اعلام می شود.
مشتریان نهایی، ظرف مدت پنج روز فرصت دارند که وجه علی الحساب خودرو را مطابق جدول بوسیله همان سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو پرداخت کنند و الباقی وجه خودرو در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه های قانونی تعیین و دریافت خواهد شد.
همچنان این امکان برای منتخبان طرح های قبلی ایران خودرو که موفق به واریز وجه نشدند، وجود دارد که باردیگر بتوانند در این طرح فروش، مبادرت به ثبت نام کنند.
لازم به ذکر است که گارانتی خودرو بعد از پنج ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه ابطال می شود. ضمن این که در زمان مراجعه به نمایندگی، کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو الزامی است.
منبع:

1400/04/04
13:55:42
5.0 / 5
736
تگهای خبر: آرامش , اینترنت , بازار , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal