اهدای ۱۴ بسته كرونائی ایران به كشورهای مقاصد صادراتی

اهدای ۱۴ بسته كرونائی ایران به كشورهای مقاصد صادراتی

رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی از ارسال 14 بسته کرونائی ایرانی به 14 کشور مقصد صادراتی کشور آگاهی داد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا دکتر علی وحدت امروز در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه هیات پشتیبانی از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوی با اشاره به توانمندی شرکت های دانش بنیان، اضافه کرد: این شرکتها توانمندی خودرا در زمان شیوع ویروس کرونا به خوبی به منصه ظهور رساندند که از آن جمله می توان به رفع نیاز کشور به دستگاه اکسیژن ساز و ونتیلاتور اشاره نمود.
وی با تاکید بر ضرورت حضور این شرکتها در بازارهای بین المللی، اظهار نمود: در این راستا با همکاری وزارت امور خارجه ۱۴ بسته اهدایی کرونائی شامل مواردی چون ونتیلاتور و اکسیژن ساز به ۱۴ کشور با هدف بازاریابی و تبلیغات و مشتری یابی ارسال شد.
وحدت اشاره کرد: این ۱۴ کشور شامل کشورهای مقصد صادراتی ایران همچون کنیا، گرجستان و ارمنستان بوده است.
بگفته وی منایع مالی تهیه این ۱۴ بسته اهدایی کرونا از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تامین شده است.
رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی به بیان برگزاری رویدادهای نوآورانه در حوزه‎های مختلف پرداخت و با اشاره به برگزاری رویداد نوآورانه در زمینه کتاب کودک، اشاره کرد: با برگزاری این رویداد فعالان عرصه فرهنگی توانستند از مهندسی، هنر، هوش مصنوعی و نمایش و تصویرگری برای انتقال اندیشه بهره ببرند.
وی کرسی‎های نظریه پردازی را همچون ظرفیت‎های توسعه فناوری و نوآوری نام برد و اضافه کرد: از فراخوان های منتشرشده استقبال خوبی می شود و این امر نشان میدهد که صندوق به تعهدات خود پایبند است و در این راه می توانیم از ظرفیت های کرسی های نظریه پردازی در مقوله نوآوری که بحث های نظری زیادی درباره آن وجود دارد، بهره برد.
1400/03/03
20:50:03
5.0 / 5
1019
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لیدی شال LadyShal