اینجا قیمت مرغ را میزان وجدان فروشنده تعیین می كند!

اینجا قیمت مرغ را میزان وجدان فروشنده تعیین می كند!

به گزارش لیدی شال خوزستان رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز و مرغ اهواز اظهار داشت: مرغ کشتار روز قیمت ثابتی ندارد و بالای هر کیلوگرم ۲۸ هزار تومان برای مصرف کننده است؛ فروشندگان باوجدان، مرغ را هر کیلوگرم بین ۳۰ هزار تومان تا ۳۱ هزار تومان به فروش می رسانند و فروشندگان کم وجدان تر، مرغ را با قیمت بیشتری می فروشند.سید اصغر حسینی بهارانچی در مورد آخرین وضعیت مرغ در بازار اهواز اظهار نمود: تلاطم در بازار مرغ تا حدودی فروکش کرده است و کم و بیش مرغ کشتار روز در بازار موجود است.

وی اضافه کرد: از نیاز روزانه مرغ در خوزستان که بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ تن است، حدود ۱۸۰ تا ۲۲۰ تن مرغ کشتار روز در بازار توزیع می شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ اهواز اظهار داشت: با عنایت به این که مراسم و مناسبت های خاصی در پیش رو نداریم، احتمال این که وضعیت مرغ در بازار از حال حاضر هم بهتر شود، وجود دارد.

حسینی بهارانچی ضمن اشاره به قیمت مرغ کشتار روز در بازار اضافه کرد: مرغ کشتار روز قیمت ثابتی ندارد و بالای هر کیلوگرم ۲۸ هزار تومان برای مصرف کننده است؛ فروشندگان باوجدان، مرغ را هر کیلوگرم بین ۳۰ هزار تومان تا ۳۱ هزار تومان به فروش می رسانند و فروشندگان کم وجدان تر، مرغ را با قیمت بیشتری می فروشند.

وی در مورد توزیع مرغ منجمد در بازار هم اظهار داشت: تا روز چهارشنبه هفته گذشته مرغ های منجمد در بازار توزیع می شدند اما امروز خبری از توزیع مرغ منجمد در بازار نبود.

منبع:

1400/03/02
12:51:55
5.0 / 5
1030
تگهای خبر: بازار , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal