همكاری 4 و نیم میلیاردی صنعت فولاد با استارت آپ ها

همكاری 4 و نیم میلیاردی صنعت فولاد با استارت آپ ها

دبیر شبکه فن بازار ملی ایران و نماینده ایران در گروه ۸ کشور اسلامی در حال توسعه از عقد قرارداد همکاری میان صنعت فولاد کشور با ۳ مجموعه استارت آپی اطلاع داد.


محمد صالح خالقی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱، اضافه کرد: این نمایشگاه دارای رویدادهای مختلفی است که یکی از این رویدادها، رویداد عرضه نیاز است که طی آن بخش های صنعتی، نیازهای خویش را به اکوسیستم نوآوری کشور عرضه خواهد کرد.
وی با تکیه بر این که در این نمایشگاه ۴ رویداد عرضه نیازها (ریورس پیچ) برگزار می شود، اظهار نمود: این رویدادها در ۴ روز نمایشگاه برگزار می شود که یکی از آنها در روز گذشته، سه شنبه ۲۸ اردیبهشت با مشارکت صنعت فولاد برگزار شد.
خالقی، "فین تک"، "تجهیزات پزشکی" و "مبلمان" را از دیگر موضوعات بحث در بخش عرضه نیازهای دهمین نمایشگاه اینوتکس عنوان نمود و خاطرنشان کرد: در این رویدادها، هر کدام از صنایع نیازهای خویش را عرضه می کنند.
به قول وی در هر رویدادی یک بروکر حضور دارد تا شرکت ها را تا زمان عقد قرارداد یاری کند.
دبیر شبکه فن بازار ملی ایران ضمن اشاره به برگزاری نخستین رویداد عرضه نیازها در این نمایشگاه، تصریح کرد: در این رویداد که در حوزه صنعت فولاد برگزار شد، در جمع به مبلغ ۴.۵ میلیارد تومان قرارداد همکاری میان صنعت و اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور منعقد شد.
خالقی تصریح کرد: این قراردادها میان فولاد آلیاژی یزد با ۳ مجموعه استارت آپی برای تولید تجهیزات مورد نیاز این صنعت به امضا رسید.
به قول وی این تجهیزات در کشور تولید نمی شد و فناوری ساخت آنها در اختیار این گروه های استارت آپی بوده است.
منبع:

1400/02/29
12:16:55
5.0 / 5
1048
تگهای خبر: بازار , فناوری , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal