سازمان های اموال تملیكی و تعزیرات، كارگروه مشترك می سازند

سازمان های اموال تملیكی و تعزیرات، كارگروه مشترك می سازند

به گزارش لیدی شال دو سازمان اموال تملیکی و تعزیرات حکومتی کارگروه مشترک تعیین تکلیف بعضی از پرونده های اموال تملیکی را می سازند.به گزارش لیدی شال به نقل از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در جلسه ای با حضور محمدعلی افتخاری مدیرعامل سازمان اموال تملیکی، سید عبدالمجید اجتهادی مدیرکل پیشگیری و نظارت بر قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی، علیرضا نورنژاد مدیرکل نظارت بر اجرای احکام تعزیرات حکومتی نحوه تعیین تکلیف بعضی از پرونده های اموال تملیکی بررسی گردید.
افتخاری ضمن تشکر از همکاری سازمان تعزیرات حکومتی در جهت پیشبرد اهداف و سیاست پشتیبانی از تولید و کاهش پرونده های معطل مانده اموال تملیکی برای پشتیبانی و مانع زدایی از این بخش، عنوان کرد: هم اکنون این سازمان برای رسیدن به اهداف سازمانی و کمک به کشور در جهت شعار سال باید علاوه بر حذف موانعی مانند کمبود نیروی انسانی متخصص، انبارهای مجهز و منابع مالی، در فرایندهای تعیین تکلیف بموقع پرونده ها به منظور کاهش هزینه ها و ارتقا کارایی بازبینی کند.
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی از برنامه ریزی صحیح و هدفمند برای رسیدگی به پروندهای معطل مانده اموال تملیکی اطلاع داد و اظهار داشت: پیشنهاد می شود کارگروهی متشکل از اعضای هیئت مدیره سازمان اموال تملیکی و برخی مدیران کل تعزیرات حکومتی شکل گیرد تا نسبت به تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبار اقدام لازم صورت گیرد.
وی اضافه کرد: معاونت های فروش اموال منقول و غیر منقول سازمان اموال تملیکی طی یک هماهنگی و نظارت بر مدیریت های استانی، گزارش یک ماهه در حوزه اموال منقول و ۲ هفته ای در حوزه اموال غیر منقول از روند پیشرفت پرونده ها شامل راکد، در دست اقدام و به سرانجام رسیده برای تعزیرات حکومتی استان خود ارسال نمایند.
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی اظهار داشت: یکی از کارهای خوب و مؤثر می تواند، برگزاری جلسات مستمر و ماهانه معاونین سازمان با مسؤلان تعزیرات حکومتی باشد که این کار پیرو تشکیل کارگروه تعیین تکلیف اموال تملیکی عملیاتی خواهد شد.
افتخاری ضمن اشاره به مدل موفق تشکیل کارگروه جهادی تعیین تکلیف اموال تملیکی در این سازمان اظهار داشت: مقرر شد مشابه این کارگروه در مدیریت اموال تملیکی استان تهران تشکیل و با همکاری و اعضای مؤثر این سازمان و مدیران ارشد تعزیرات حکومتی و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز موانع پیش روی تحقق اهداف و برنامه های ترسیم شده برداشته شود و بتوان این کارگروه را بعنوان یک الگوی موفق در دیگر استان ها پایه گذاری کرد.
همچنین در این نشست، وی بر راه اندازی کامل سامانه جامع اموال تملیکی و برقراری ارتباط برخط با سازمان تعزیرات حکومتی تاکید کرد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی ضمن اعلام آمادگی تمامی ارکان این سازمان در مورد رسیدگی به پرونده های در ارتباط با سازمان اموال تملیکی اظهار داشت: یکی از عمده مشکلاتی که هم اکنون وجود دارد برقرار نبودن ارتباط برخط میان دو سازمان و بی خبر بودن روند رسیدگی به پرونده ها است که بعضاً سبب اتلاف انرژی و موازی کاری این دو سازمان می شود.

1400/02/08
15:49:25
5.0 / 5
1207
تگهای خبر: طلا , فروش , قاچاق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لیدی شال LadyShal