واریز ۵۰ درصد باقیمانده سود سهام عدالت تا آخر ماه رمضان

واریز ۵۰ درصد باقیمانده سود سهام عدالت تا آخر ماه رمضان

مدیر سیستم های تسویه و پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی اظهار داشت: مرحله دوم واریز سود سهام عدالت سال ۹۸ تا آخر ماه رمضان انجام می شود.به گزارش لیدی شال به نقل از شرکت سپرده گذاری مرکزی، حسین قَشمی درباره واریز سود سهام عدالت سال ۹۸ به حساب مشمولان اضافه کرد: به محض واریز سود ۳۶ شرکت سرمایه پذیر ۵۰ درصد باقیمانده سود مصوب تا آخر ماه رمضان به حساب سهامداران واریز می شود.
وی افزود: از ۴۹ میلیون سهامدار عدالت، در مرحله نخست، سود سهام عدالت سال ۹۸ به حساب حدود ۴۳ میلیون نفر واریز شد.
قشمی ضمن اشاره به اینکه افرادی که سود اولین مرحله را دریافت نکرده اند سریعاً مشکل را برطرف کنند افزود: بدلیل نقص اطلاعات همچون شماره شبا و شماره همراه و … سود به بعضی از سهامداران واریز نشد.
وی اظهار داشت: بعضی از سهامداران هم مشکلاتی در حساب بانکی خود دارند و همین مساله سبب شد تا سود نزد بانک باقی بماند تا سهامدار برای حل آن اقدام نماید.
قشمی اضافه کرد: سهامدارانی که اولین مرحله سود سهام عدالت سال ۹۸ برای آنها واریز نشده است هر چه سریع تر برای رفع مشکل اقدام نمایند تا در مرحله دوم واریز سود با مشکل مواجه نشوند.
مدیر سیستم های تسویه و پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی اظهار داشت: افرادی که در اولین مرحله سود دریافت نکرده اند می توانند در سایت سجام ثبت نام کنند ضمن اینکه از راه سامانه سهام عدالت sahamedalat.ir، شماره شبای حساب بانکی خویش را تصحیح کنند.
قشمی افزود: همینطور سهامداران می توانند با شماره ۱۵۶۹ تماس بگیرند و دلیل واریز نشدن سود سهام عدالت را جویا شوند و مبادرت به تصحیح اطلاعات کنند.
وی اظهار داشت: لینک های مجانی ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام بر روی سایت سپرده گذاری مرکزی موجود است.
قشمی اضافه کرد: در اولین مرحله واریز سهام عدالت، ۴ پرتفوی پر تکرار یک میلیون تومانی، ۵۳۲ هزار تومانی، ۴۹۲ هزار تومانی و ۴۵۲ هزار تومانی داشتیم که مبلغ واریز سود به آنها متفاوت بود به صورتی که به سهام عدالت یک میلیون تومانی، حدود ۱۸۰ هزار تومان، سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی، ۹۸ هزار تومان، سهام عدالت ۴۹۲ هزار تومانی، ۹۱ هزار تومان و سهام عدالت ۴۵۲ هزار تومانی، ۸۴ هزار تومان واریز شد.
وی بیان نمود: در مجموع در مرحله نخست، حدود ۴ هزار میلیارد تومان سود سهام عدالت سال ۹۸ واریز شد و به محض دریافت سود از شرکت ها، مرحله دوم هم واریز می شود.
قشمی تصریح کرد: در پرتفوی سهام عدالت، ۳۶ شرکت وجود دارد و حدود ۲۹ شرکت در سال ۹۸ سود ده بودند و به محض واریز سود به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی، سود به حساب سهامداران واریز می شود.
مدیر سیستم های تسویه و پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی افزود: در مرحله نامه نگاری با شرکت ها هستیم که سود مرحله دوم را هم هرچه سریع تر واریز نمایند.

1400/01/24
11:25:14
5.0 / 5
1068
تگهای خبر: سایت , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal