تمدید تخصیص سهمیه ورق موردنیاز خودروسازان تا آخر فروردین ۱۴۰۰

تمدید تخصیص سهمیه ورق موردنیاز خودروسازان تا آخر فروردین ۱۴۰۰

به گزارش لیدی شال رئیس سازمان گسترش و نوسازی معادن (ایدرو) در نامه ای خطاب به مدیران دو خودروساز بزرگ کشور، از تمدید تخصیص سهمیه ورق موردنیاز آنها، یک دوره و تا آخر فروردین ماه سال آینده اطلاع داد و آنها را ملزم به دریافت کد بورسی و ثبت نام در سامانه بهین یاب کرد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، براین اساس، بعد از این مدت (پایان فروردین ۱۴۰۰) تمام خودروسازان و قطعه سازان موظف می باشند برای تأمین ورق مورد نیاز خود از راه دریافت کد بورسی و ثبت نام در سامانه بهین یاب اقدام نمایند.
بازگشت به نامه شماره ۹۹/۴۷۲۲۰۶ تاریخ ششم اسفند ۶ اسفند ۱۳۹۹: در ارتباط با دریافت سهمیه و خرید ورق مصرفی خودروسازان (ورق های سرد، گرم و گالوانیزه) از راه بورس و با عنایت به نامه شماره ۶۰/۲۹۸۶۷۱ تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۹ معاون امور صنایع در ارتباط با مبحث فوق الذکر و باتوجه به موارد مطرح شده در جلسه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ که با حضور اردشیر سعدمحمدی(سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی) برگزار شد، مقرر گردید مهلت زمانی تخصیص ورق مورد نیاز خودروسازان به صورت عرضه اختصاصی متناسب با سهمیه مورد نیاز آنها، برای فروردین ماه سال آینده، یک دوره (تا آخر فروردین ماه) تمدید شود.
همانطور که اشاره شد، بعد از آن خودروسازان و قطعه سازان موظف به ثبت درخواست خود برای ورق مورد نیاز از راه دریافت کد بورسی و سامانه بهین یاب هستند؛ بنابراین ضروری می باشد، اقدامات لازم در این حوزه معمول گردد.
این نامه توسط محسن صالحی نیا - رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع (ایدرو) - خطاب به فرشاد مقیمی و سید جواد سلیمانی مدیران خودروسازی های ایران خودرو و سایپا نوشته و ارسال شده است.
ضمن اینکه رونوشت نامه برای سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت (اردشیر سعدمحمدی) و معاون امور صنایع وزارت صمت (مهدی صتدقی نیارکی) و همینطور دبیر انجمن خودروسازان (احمد نعمت بخش)، دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو (مازیار بیگلو) و دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو کشور (آرش محبی نژاد) جهت آگاهی و صدور اقدام مشابه، ارسال شده است.1399/12/19
15:00:43
0.0 / 5
1020
تگهای خبر: تجارت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal