كاهش بوروكراسی اداری با سیستم دانش بنیان

كاهش بوروكراسی اداری با سیستم دانش بنیان

تعدادی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان سیستم اتوماسیون اداری را معرفی کردند که کاربرد آن در ادارات سبب کاهش بوروکراسی و بهبود پروسه کارهای اداری شده است.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، امیرحسین سعیدی نائینی، تولید و پشتیبانی انواع نرم‎افزارها، آموزش و پژوهش را از زمینه های فعالیت این شرکت دانست و اظهار داشت: محصول دانش بنیان این شرکت، سیستم اتوماسیون اداری و فرآیندهای مبتنی بر وب است که با گذشت بیش از یک دهه از تولید اولین نسخه این سیستم، مدیران را در کاهش بوروکراسی و پاسخگویی سریع و شفاف به ارباب رجوع و شهروندان یاری کرده است.
وی ادامه داد: نگهداری اسناد در سازمان هایی که به روش سنتی اداره می گردند، به شکلی است که نگرانی هایی به وجود می آورد و موجب از بین رفتن اسناد اداری می شود. استفاده از یک سیستم مدیریت آرشیو الکترونیکی کارآمد پاسخ مناسبی به این پرسش ها است و این نگرانی ها را برطرف می کند. سیستم مدیریت آرشیو الکترونیک اسناد و مدارک از اسناد یک سازمان با اسکن آنها یک نسخه الکترونیک تهیه می کند و مزایای مختلفی جهت استفاده کنندگان دارد.
سعیدی، آزاد شدن فضاهای اشغال شده توسط اسناد، پیش گیری از گم شدن اسناد، کاهش خطا در بایگانی اسناد، امکان دسترسی به اسناد در هر زمان و مکان، شفاف سازی، صرفه جویی در کاغذ (حفاظت از محیط زیست) و بهبود روش های کاری را همچون مزایای این سیستم نام برد و افزود: محصول دانش بنیان دیگر شرکت، سیستم قرآن نگار است که به حفظ و پاسداری از رسم الخط و خوشنویسی قرآن و نگارش فارسی کمک می نماید. با کمک این سیستم امکان کتابت و چاپ مکانیزه قرآن، با خط استادان خوشنویسی و با خطوط متنوع نسخ، ثلث و نستعلیق فراهم می شود.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، وی اشاره کرد: پیداکردن مناسب ترین رسانه های کامپیوتری برای نشر قرآن کریم یکی از اقدامات این شرکت است. بطوریکه در این نوع نشر، حدود قرائت و کتابت کاملا رعایت و همین طور صحت مبنای ایجاد متون قرآنی تضمین شود.1399/11/14
22:50:53
0.0 / 5
1289
تگهای خبر: الكترونیكی , تضمین , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لیدی شال LadyShal