جذب ۲۱ میلیاردی سرمایه برای ایده های فناورانه در ۱۵ رویداد دوشنبه های استارتاپی

جذب ۲۱ میلیاردی سرمایه برای ایده های فناورانه در ۱۵ رویداد دوشنبه های استارتاپی

به گزارش لیدی شال مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی از جذب ۲۱ میلیارد تومان سرمایه برای ایده های فناورانه در رویداد دوشنبه‎های استارتاپی اطلاع داد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، دکتر مصطفی بغدادی، در دومین رویداد دوشنبه های استارتاپی در حوزه تجهیزات پزشکی که بامداد امروز در محل صندوق نوآوری و شکوفایی به صورت آنلاین برگزار شد، این رویداد را رویدادی برای ارتباط تیم های استارتاپی به سرمایه گذاران توصیف کرد و اضافه کرد: این رویداد از راه ابزارهای عرضه شده از جانب صندوق نوآوری و شکوفایی مانند طرح "هم سرمایه گذاری" سرمایه گذاران را تشویق خواهد نمود تا در زمینه ایده های فناورانه سرمایه گذاری کنند.
وی با اشاره به اینکه تابحال ۱۵ رویداد دوشنبه های استارتاپی برگزار شده است، اظهار نمود: در این رویدادها صندوق نوآوری و شکوفایی میزبان حدود ۱۰۰ استارتاپ بوده است، ضمن آنکه طی این رویداد بیشتر از ۳۲۰۰ مخاطب از حوزه های تخصصی حضور داشتند.
بغدادی افزود: تابحال ۲۸۰ میلیارد تومان درخواست تأمین سرمایه از جانب استارتاپ ها عرضه شده است که نرخ قابل قبولی از این استارتاپ ها مراحل جذب سرمایه را طی می کنند.
مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی، از جذب ۲۱ میلیارد تومان سرمایه برای ایده های فناورانه این رویداد اطلاع داد و خاطرنشان کرد: هم اکنون تعداد قابل توجهی از این تیم ها در حال پیمودن مراحل مذاکره برای جذب سرمایه هستند؛ چون که از زمانی که استارتاپ ها برای عرضه ایده های خود به سرمایه گذاران بر روی استیج قرار می گیرند تا زمانی که جلسات B۲B را طی کنند، زمان چندین ماهه نیاز دارد و برخی از این استارتاپ ها در حال برگزاری جلسات B2B هستند.
بغدادی، برگزاری دومین رویداد در حوزه تجهیزات پزشکی را به علت انتشار کرونا ویروس دانست و تصریح کرد: با عنایت به اثرات تجهیزات پزشکی در مقابله و جلوگیری از این بیماری لزوم پرداختن به این حوزه از ضروریات است؛ ازاین رو این رویداد به تجهیزات پزشکی پرداخته است که ایده هایی از جانب استارتاپ ها توسعه یافته است.
بغدادی خاطرنشان کرد: ۵ استارتاپ حاضر در این دوره از دوشنبه های استارتاپ های هم طرح ها و ایده هایی را مطرح کرده اند که بیشتر در زمینه مدیریت این بیماری و بحران خواهند بود.1399/11/13
15:40:26
0.0 / 5
1004
تگهای خبر: آنلاین , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal