رییس كمیسیون صنایع و معادن مجلس:

صنعتی كه صادرات نداشته باشد، افول می كند

صنعتی كه صادرات نداشته باشد، افول می كند

مرکزی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر هر صنعتی صادرات نداشته باشد، حتما افول می کند، سازوکار صادرات برای کمیسیون جدی است و اقداما ت خوبی در حوزه هماهنگی با مقامات اجرائی دراین زمینه در دست اجراست.


عزت اله اکبری تالار پشتی پنجشنبه دوم بهمن در ستاد اقتصادی مقاومتی استان مرکزی اظهار نمود: وظیفه مجلس قانونگذرای و نظارت است، اقدامات و طرح های خوبی همچون ممنوعیت مجازات واحدهای صنعتی، عدم مجازات کارآفرینان و صاحبان حرف و مدیران به غیر از موارد خاص در حوزه صنعت و تولید و خدمات، نظام های جامع، ساماندهی تولید و توزیع خودرو، ساماندهی زنجیره فولاد، در مجلس در دست اقدام است که تعدادی از آنها مورد استقبال ریاست قوه قضاییه نیز بوده است.
وی ادامه داد: اگر هر صنعتی صادرات نداشته باشد، حتما افول می کند. سازوکار صادرات برای کمیسیون جدی است و اقدامات خوبی در حوزه هماهنگی با مقامات اجرائی در دست اجراست. در هر حوزه ای همچون حوزه بانکی، بورس و... ریسک وجود دارد و دولت باید وارد میدان شود.
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: اگر در داخل کشور هماهنگ باشیم، هیچکس نمی تواند ما را تحریم کند. بخش خصوصی سرمایه عظیم این مملکت است و دولت باید حمایت لازم را از بخش خصوصی انجام دهد، بیشترین مشاورین کمیسیون صنایع از بخش خصوصی هستند.
وی اظهار نمود: مجلس در مواضع مختلفی دست به اقدامات اساسی خواهد زد و آنچه به نفع ملت است را تصمیم گیری می کند و به حرف کسی هم گوش نمی دهد و برمبنای نظریه کارشناسی و منافع مردم تصمیمات لازم را اتخاذ می کند.1399/11/03
22:24:53
0.0 / 5
1056
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لیدی شال LadyShal