فروردین:

هنوز مردم استان فارس از تامین روغن عاجز هستند

هنوز مردم استان فارس از تامین روغن عاجز هستند

لیدی شال: یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت بورس اظهار داشت که برای وضعیت فعلی بورس باید هر چه سریعتر وزیر اقتصاد تدبیری بیندیشد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، محمدمهدی فروردین در جلسه علنی امروز دوشنبه در تذکری شفاهی به وزیر اقتصاد اظهار داشت: چرا به وضعیت بورس رسیدگی نمی کنید؟ هر چه سریعتر در این زمینه تدبیر انجام دهید.
وی در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار نمود: وزارت صمت بازار را رها کرده آن هم در صورتیکه روز به روز قیمت ها افزایش می یابد. پس از گذشت پنج ماه از بحران روغن هنوز مردم استان فارس از تامین روغن عاجز هستند و هر روز شاهد صف های طولانی آن هم در این شرایط کرونائی هستیم. انگار اراده ای از جانب وزارت صمت برای حل این مشکل وجود ندارد.
این نماینده مجلس با تاکید بر لزوم اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اظهار داشت که وظیفه همه ما پشتیبانی از بازنشستگان است.
فروردین در تذکری به وزیر کشاورزی اظهار داشت: سرمای چند شب گذشته موجب وارد کردن بیش از ۸۰ درصد خسارت به باغات و مرکبات و نخلیات و دام های عشایری استان فارس شده است. بیشتر دام ها و باغات بیمه نبوده و کشاورزان و دامداران بدهکار خسارت دیده هم شدند. دولت هر چه سریعتر به داد کشاورزان و دامداران خسارت دیده برسد. از مسئول صندوق بیمه کشاورزی نیز می خواهم که با توجه به این که بیش از ۹۰ درصد باغات بیمه نیستند اجازه دهند که مردم باغات خودرا بیمه کنند.
نماینده فیروزآباد در تذکری به وزیر راه از وضعیت راه های حوزه انتخابیه اش انتقاد نمود و از وزیر بهداشت خواست که برای رفع محدودیت یا کاهش سنوات محدود بودن دانشجویان رشته های علوم پزشکی جهت ادامه تحصیل دانشجویان فکری کند.
وی همین طور در تذکر دیگری به وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت که باتوجه به تاخیر در بارندگی عشایر فیروزآباد با مشکل شدید تامین علوفه برای دام های خود مواجه اند و لازم است در این زمینه تدبیری صورت گیرد.
رئیس فراکسیون ورزش در آخر اظهار داشت: با توجه به این که از شروع شروع کرونا باشگاه های ورزشی کسب و کارهای خودرا تعطیل کرده اند دولت آنها را از پرداخت مالیات معاف کرده و تسهیلات و وام های کم بهره به آنها دهد.
منبع:

1399/10/29
17:43:40
0.0 / 5
1110
تگهای خبر: بازار , تجارت , تسهیلات , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal