ارائه خدمات بازسازی انواع لوكوموتیو از طرف دانش بنیان ها

ارائه خدمات بازسازی انواع لوكوموتیو از طرف دانش بنیان ها

لیدی شال: یکی از شرکت های دانش بنیان علاوه بر ساخت و بومی سازی تجهیزات صنعت ریلی چون موتور کشنده الکتریکی و مبدل کششی خدماتی در زمینه بازسازی کامل انواع لوکوموتیو ارائه می دهد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، اسماعیل ابوالقاسمی ‎مقدم، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان درباره محصولات و خدمات این مجموعه فناور، اظهار داشت: ترکشن موتور، ژنراتور، توربوشارژر، موتور دیزل و مبدل کششی محصولات تولیدی ما است.
ابوالقاسمی ‎مقدم اشاره کرد: ترکشن یک موتور کشنده الکتریکی است که برای نیروی محرکه یک خودرو مانند لوکوموتیو الکتریکی یا خودروی جاده ای مورد استفاده قرار می گیرد. توربوشارژ نیز وسیله ای است که بین خروجی دود و ورودی هوا تعبیه شده است تا موجب بهینه تر شدن مصرف سوخت شود. ژنراتور که محصول دیگر این مجموعه است، برای تولید نیروی الکتریسیته و برق به کار می رود و از قطع کارهای روزانه یا اختلال در عملیات کاری پیشگیری می کند.
بگفته وی، مبدل کششی نیز در این مجموعه فناورانه به تولید رسیده است. این وسیله یکی از اجزاء حساس سیستم پیش رانش وسایط نقلیه ریلی است که وظیفه تغذیه و کنترل موتورهای الکتریکی سیستم پیش رانش را بر عهده دارد. این سیستم بعنوان قلب این وسایط تلقی می شود.
این فعال فناور افزود: «بازسازی کامل انواع لوکوموتیو و مجموعه های آنها»، «ساخت و تامین مجموعه های الکتریکی و مکانیکی انواع لوکوموتیو»، «تبدیل و ارتقای سیستم های لوکوموتیو»، «تبدیل سیستم های کنترلی انواع لوکوموتیو از آنالوگ به میکروپروسسور» از دیگر خدماتی است که مجموعه ما به صنعت ریلی ارائه می کند.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، ابوالقاسمی «ساخت انواع ماشین های الکتریکی همچون تراکشن موتورهای AC، DC» و «ژنراتورهای اصلی و کمکی»، «تعمیر و نگهداری لوکوموتیوها در سیستم حمل و نقل ریلی» و «تعمیر و نگهداری ترکشن موتورها در سیستم های حمل و نقل ریلی» را از دیگر خدمات این مجموعه فناور نام برد و تصریح کرد: تامین قطعات و سیستم های با کیفیت و مطمئن برای تامین نیازهای صنعت ریلی کشور، همگام با بهره گیری از فرصت های موجود نفوذ به بازارهای صادراتی خارجی از مهم ترین اهداف این شرکت است.1399/10/22
15:23:48
0.0 / 5
1092
تگهای خبر: بازار , خدمات , صادرات , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal