ورود مكمل های صنعت دام و طیور ایرانی به بازار 8 كشور حاشیه خلیج فارس

ورود مكمل های صنعت دام و طیور ایرانی به بازار 8 كشور حاشیه خلیج فارس

یکی از شرکتهای دانش بنیان با تولید انواع مکمل های صنعت دام و طیور درصدد کسب استاندارد ISO17025 برای این محصولات است.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، سید حسن شریعت، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان، تولید انواع مکمل معدنی، مکمل ویتامینه و مکمل درمانی جهت استفاده در خوراک دام و طیور را از محصولات تولیدی این شرکت دانست و اظهار داشت: هم اکنون شرکت با استفاده از سه خط تولید پودرهای مخلوط در دان، پودرهای محلول در آب و محلول های خوراکی، توان تولید سالیانه ۱۳ هزار و ۵۰۰ تن انواع محصولات دارویی، ویتامینه و مکمل برای دام و طیور را دارد.
وی ادامه داد: فعالیت ما در حوزه دارو و فرآورده های پیشرفته حوزه تشخیص و درمان سنتتیک، گیاهی و طبیعی سلولی و مهندسی بافت و بیوتکنولوژی است. مطابق با برنامه راهبردی شرکت، این واحد تولیدی دو فاز مختلف توسعه را طی کرده است؛ در فاز نخست توسعه، شرکت از تولیدکننده مکمل تبدیل به تولیدکننده داروهای پرمیکس دامی و پرمیکس طیوری تبدیل شد.
شریعت افزود: در فاز دوم توسعه، خط تولید فرآورده های پودرهای محلول در آب را راه اندازی کردیم. در این فاز، شرکتی را تاسیس کردیم که ۱۸ شعبه در سرتاسر کشور دارد و محصولات آن به ۸ کشور حاشیه خلیج فارس صادر می شود.
شریعت همینطور بیان نمود: دورنمای برنامه سوم توسعه شرکت ما تولید مواد اولیه خام دارویی و ویتامین ها، تولید فرآورده های مایع منحصر به فرد در ایران، تولید فرآورده های بیولوژیک و پروبیوتیک ها، کسب استاندارد ISO17025 و افزایش تعداد نمایندگی های داخلی و خارجی است.
منبع:

1399/10/13
13:26:25
0.0 / 5
1198
تگهای خبر: بازار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لیدی شال LadyShal