ستاری خبر داد

تلاش ۶ شركت دانش بنیان برای تولید واكسن كرونا از ۳ روش

تلاش ۶ شركت دانش بنیان برای تولید واكسن كرونا از ۳ روش

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اشاره به فعالیت دانش بنیان ها برای تولید واکسن، اظهار داشت: هم اکنون 6 شرکت در این عرصه فعال می باشند که یک نمونه آن امروز تزریق انسانی شد.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا سورنا ستاری در حاشیه افتتاح ۸ مرکز نوآوری دانشگاه شهید بهشتی در جمع خبرنگاران با اشاره به تلاش شرکت های دانش بنیان در عرصه تولید واکسن کرونا اظهار نمود: هم اکنون ۶ شرکت در زمینه تولید این واکسن ها فعال شده اند.
ستاری با اعلان اینکه این واکسن ها از ۳ روش تولید می شوند، افزود: امروز یکی از واکسن های تولید شده تزریق انسانی شد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اشاره کرد: ما در تلاش هستیم که واکسن های تولید شده از هر ۳ روش را توسعه دهیم.
ستاری با تاکید بر اینکه جهت گیری های دانشگاه ها تغییر یافته است، اضافه کرد: هم اکنون دانشگاه به محلی برای توسعه فناوری تبدیل گشته و جایی است که تکنولوژی و نوآوری در آن زاده می شود.
وی با اعلان اینکه در دانشگاه ها مدل مناسبی برای تجاری سازی پیاده سازی شده است، اظهار نمود: شرکت های دانش بنیان در حال توسعه فناوری هستند و پژوهشگران نیز در این عرصه مشغول به فعالیت هستند.
ستاری افزود: این روند وظیفه ما را برای حمایت های بیشتر سنگین تر خواهدنمود.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اشاره به راه اندازی مرکز نوآوری در حوزه علوم انسانی، اشاره کرد: توسعه علوم انسانی یکی از موضوعاتی است که بطور جدی پیگیر آن هستیم و هم اکنون بیشتر شرکت های فعال در حوزه علوم انسانی دانش بنیان هستند.
1399/10/09
23:54:51
5.0 / 5
1205
تگهای خبر: تجاری , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لیدی شال LadyShal