وزیر صمت:

در تامین و عرضه پوشك بچه مشكلی نداریم

در تامین و عرضه پوشك بچه مشكلی نداریم

به گزارش لیدی شال وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با اعضای انجمن تولیدکنندگان تیشو (محصولات سلولزی و بهداشتی)، خواهان تشکیل کمیته ای برای پیگیری مسائل در رابطه با این حوزه شد و اظهار داشت: در تامین و عرضه پوشک بچه مشکلی نداریم.


به گزارش لیدی شال به نقل از ایسنا، علیرضا رزم حسینی اظهار نمود: در این کمیته از نظر نخبگان، تشکل ها و بخش خصوصی برای ارائه راهکارهای تخصصی درباب مسائل و مشکلات حوزه محصولات سلولزی و بهداشتی و تیشو استفاده گردد.
وی همین طور با تاکید بر اینکه تصمیمات گرفته شده در وزارت صمت همیشه با نظر بخش خصوصی و تشکل ها بوده است، اشاره کرد: تصمیمات اخیر درباب سیاست های جدید صادراتی که سبب گشایش های خوبی در حوزه تامین اقلام مورد نیاز مردم و مواد اولیه کارخانجات شده است، نیز بر همین منوال با نظر موافق بخش خصوصی بوده است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت درباب تامین مواد اولیه کارخانجات تیشو(محصولات سلولزی و بهداشتی)، بیان کرد: تولید کنندگان تیشو، محصولات سلولزی و بهداشتی می توانند تامین مواد اولیه خودرا با بهره گیری از ابلاغیه های جدید صادراتی اعم بوسیله ارز اشخاص یا واردات در مقابل صادرات انجام دهند و در کنار این ها از خطوط اعتباری با شرکت های تامین کننده خارجی نیز می توانید برای تامین مواد اولیه خود استفاده کنند.
در تامین و عرضه پوشک بچه مشکلی نداریم
رزم حسینی در ادامه با بیان اینکه در زمینه تولید و عرضه پوشک بچه مشکلی در کشور نداریم، اظهار داشت: بنابر آمار اعضای انجمن؛ تولید و عرضه پوشک بچه به خوبی در حال انجام می باشد و مردم نباید دراین زمینه نگرانی داشته باشند.
وی همین طور با تاکید بر مصلحت تامین و فراوانی کالا بر رونق تولید، افزود: تصمیمات در حوزه رونق تولید برای بهره مندی عموم مردم باید شجاعانه گرفته شود و خوشبختانه با اتخاذ این رویه کمبود کالا در کشور نداریم، بااینکه ممکنست به خاطر تغییر برخی متغیرهای اقتصادی گرانی های وجود داشته باشد.
وی تولید ثروت و کارآفرینی را مقدس و مورد تکریم دانست و اظهار نمود: مسئولان نظام همیشه بر این مساله تاکید داشتند و مقام معظم رهبری، تولیدکنندگان و کارآفرینان را «عابدین» نامیدند که به همین دلیل وزارت صمت پشتیبانی از تولید را وظیفه جدی و محوری خود می داند.
منبع:

1399/10/05
01:09:41
5.0 / 5
1224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لیدی شال LadyShal